Політика
Батьки пасажира Blablacar Анатолія Новицького розповіли подробиці його зникнення

Зниклий пасажир Blablacar 25-річний Анатолій Новицький їхав з Києва під Херсон до прийомних батьків. Про це розповів прийомний батько хлопця Дмитро Кузнєцов.

“Толік хотів зробити нам сюрприз на великодні свята. Він працював на СТО, отримав, якраз, зарплату і вирішив приїхати до нас в Горностаївку Херсонської області. Як розповів нам його друг, 29 квітня близько 10 ранку Толік виїхав за допомогою сервісу Blablacar з Києва в Херсон. Близько 16:00 він вже був на автовокзалі в Херсоні, далі зв’язок з ним обірвався “, – розповів Дмитро.

За словами вітчима зниклого пасажира Blablacar, крім водія, разом з Анатолієм з Києва до Херсона виїхав ще один пасажир.

“Дівчина на ім’я Тетяна розповіла нам, що вони з Толіком доїхали до Херсона і вийшли на автовокзалі. Поки вона чекала приїзду таксі, Толик домовлявся з водієм маршрутки про те, щоб доїхати до нас в Горностаївку, і більше його ніхто не бачив”, – продовжує Дмитро Кузнєцов.

Телефон Анатолія Новицького з’явився на зв’язку в понеділок, 2 травня. За словами вітчима зниклого пасажира Blablacar, прийомна мама хлопця тут же набрала його номер, однак, трубку зняв не її син.

“За номером Толика відповів якийсь неадекватний чоловік – він обклав дружину матом і повісив трубку. Після цього телефон сина знову пропав зі зв’язку. Ми звернулися в поліцію з відповідною заявою і дуже сподіваємося, що з Толіком все добре, і він повернеться додому цілим і неушкодженим “, – підсумував Кузнецов.

Як раніше повідомляла “Страна”, в Херсоні шукають зниклого пасажира Blablacar 25-річного Анатолія Новицького. 29 квітня з допомогою сервісу виїхав з Києва в Херсон, а потім зник. Останні кілька місяців Новицький працював в Києві на СТО. З родичів у хлопця є лише прийомні батьки – з 16 років Анатолій жив в прийомній сім’ї під Херсоном.

Тим часом, в Blablacar повідомили, що не мають відношення до зникнення хлопця. У сервісі нам заявили, що поїздка, після якої пропав Анатолій Новицький, закінчилася успішно і сервіс не причетний до зникнення.

“Ми зв’язалися з водієм, який був у цій поїздці. Він і попутники благополучно дісталися до Херсона на наступний день після виїзду. Очевидно, що хлопець зник вже в місті і зараз його шукають”, – розповіла нам прес-секретар сервісу Юлія Крупенко.

mama

Читайте також:   Пропав ще один користувач BlaBlaCar, який виїхав з Києва.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook