Події
Батько врятував 4-річного сина,коли з його руки йшов дим через струм (відео)

На Вінниччині батько з 4-річним сином дивом вижили після потужного удару струмом у 220 Вт. Як повідомляється у сюжеті ТСН.19:30, під час ремонту автомобіля чоловік користувався подовжувачем з оголеною розеткою. Її взяла у руку дитина, отримавши потужний удар струмом. Рятуючи сина, батько й сам отримав опіки. “Я пережила всю ніч як на голках. Страшно, що з дитиною. Їдемо у лікарню і боїмося. Але Бог помилував, вберіг нас. Наша дитина все ж залишилася і живою, і здоровою”, – розповіла мати постраждалої дитини Наталя Желіба.

Читайте також:МОТОРОШНА ПОДІЯ НА ВІННИЧИНІ: ВОДІЙ ВАНТАЖІВКИ, ЗДАЮЧИ НАЗАД, ЗАДАВИВ МОЛОДУ ЖІНКУ

Як пригадує чоловік, почувши дитячий плач, він миттю кинувся шукати сина. “Побачив, як він рукою тримається. Аж дим йде із руки. Розетка з однієї сторони закрита, з іншої була відкрита. Колись раніше досточки прибивали. Переноска не була ізольованою”, – зазначив батько дитини Максим Желіба.

Батько відтягнув сина від дроту і сам зазнав удару. “Попередньо, звичайно, батько мав знеструмити цей об’єкт, але намагання врятувати сина у будь–який спосіб ледь не коштувало йому життя”, – заявив Олександр Кутовий, керівник відділу ГУ ДНСН України у Вінницькій області.

Максим Желіба від госпіталізації відмовився, його сина триматимуть в лікарні ще тиждень. Кримінального провадження поліція не відкривала. На думку правоохоронців, батьки і без тлго за недогляд уже заплатили свою ціну.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook