Події
Батько вбивці Вороненкова працював в особистій охороні Коломойського

Батько Павла Паршова – вбивці екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, який живе нині в окупованому Криму, свого часу працював в охороні бізнесмена Ігоря Коломойського.

Про це повідомляє intermarium з посиланням на obozrevatel

За словами одного зі знайомих Олександра Паршова, він був військовим, свого часу багато переїжджав з СРСР, потім осів в Україні і працював в особистій охороні у Коломойського.

“У Інкерман повернувся років п’ятнадцять тому – покинув свою першу сім’ю в Дніпропетровську. Одружився тут другий раз – взяв жінку з дівчинкою. Народився ще син. Все знали, що від першого шлюбу в Дніпропетровську теж залишився хлопчик, але він тут з’являвся на кшталт всього раз, точно ніхто не пам’ятає “, – розповів його знайомий на ім’я Олексій.

За його словами, згодом запив, дружина вигнала його з дому, тепер подружжя знаходиться в розлученні.

Сам парші-старший розповів російським пропагандистам, що після розлучення з матір’ю Павла бачилися з сином вкрай рідко, також підтвердивши, що працював в охороні у Коломойського.

Читайте також:МАКСАКОВА ЗНОВУ ВАГІТНА: ЧЕТВЕРТА Ж ДИТИНА СВОГО БАТЬКА НЕ ПОБАЧИТЬ НІКОЛИ, БО НАРОДИТЬСЯ ПІСЛЯ ЙОГО СМЕРТІ (ВІДЕО)

Реклама

Related Post

facebook