fbpx
Події
Батько помер, мати – важко хвора: львів’яни збирають гроші на операцію 13-річному хлопчику-напівсироті із ДЦП (фото)

Мар’ян Яцків народився у селі Солонське Дрогобицького району. Із народження дитина мала ДЦП, тому його мати, пані Марія, була змушена полишити все і займатися лише доглядом за сином.

Сім’я незаможна, батько подався на заробітки до Москви, де кілька років важко працював, аби були гроші і на життя, і на лікування сина. Однак кілька років тому він помер від серцевого нападу, а матері хлопчика лікарі поставили тяжкий діагноз – онкологія. Із рідних більше немає нікого, окрім бабусі, яка перенесла інсульт, пише press-centr

Від народження Мар’ян майже не рухався, адже, окрім ДЦП, має діагноз «спастична диплегія, стійкі рухові розлади у вигляді нижнього спастичного парапарезу». Хлопчик пережив кілька складних операцій і зараз важко пересувається за допомогою ходуль. Попереду у нього ще одна операція – лікарі мають витягти із ніг металоконструкції, встановлені влітку, та провести двотижневу реабілітацію, аби навчити хлопця ходити. Однак таке лікування можливе лише водній зі столичних лікарень. Та в мами Мар’яна немає грошей навіть на квиток до Києва.

Читайте також:НЕВИЛІКОВНИХ ХВОРОБ НЕ БУВАЄ…

До збору коштів на лікування хлопця долучаються друзі, знайомі, небайдужі, однак цього не досить. Маму та сина переслідують тяжка скрута та безнадія. Вони волають про допомогу.

Реквізити для допомоги: картка ПриватБанку 4149437848187728 (Яцків Марія Володимирівна, мама), номер телефону матері: (067) 390 85 64.

facebook