fbpx
Світ
Банкіри прогнозують зростання долара

Причиною такого прогнозу стало зниження “індексу нещастя”.

Курс долара знову почне зростати на тлі погіршення економічної ситуації в США. Про це пише Bloomberg, посилаючись на дані Deutsche Bank AG.

На думку одного з керівників відділку досліджень валютних ринків Deutsche Bank в Нью-Йорку Алана Раскіна, курс долара до євро зросте до 0,95 долара за 1 євро вже до кінця 2016 року.
Причиною такого прогнозу стало зниження “індексу нещастя”, під час розрахунку якого враховуються рівні інфляції і безробіття практично до шістдесятирічного мінімуму.

“Індекс нещастя” не такий вже й нещасний. Чим краща ситуація із зайнятістю, тим вищою є ймовірність того, що політика Федеральної резервної системи надаватиме підтримку долару”, – розповів Раскін.

На початку лютого 2016 року курс долара до євро становив 0,88 долара за 1 євро, а на сьогоднішніх торгах він коливався між 0,90 і 0,91 долара за 1 євро.

Нагадаємо: 5 січня долар зріс проти більшості основних світових валют і валют країн, що розвиваються, досягнувши свого 13-річного максимуму.

Раніше експерти з Bloomberg провели дослідження, згідно з яким у 2016 році курс долара США зросте до всіх основних конкурентів, окрім канадського долара, британського фунта стерлінгів і норвезької крони.