Політика
Банк Михайлівський: Нові подробиці махінацій

Власник великої мережі з продажу побутової техніки і електроніки Ельдорадо Віктор Поліщук за лічені дні до визнання банку Михайлівський неплатоспроможним продав групі інвесторів контрольний пакет 92,501% в ТОВ Екосіпан, якому належить 100% акцій банку. Цю інформацію озвучила прес-служба банку, передає Інтерфакс-Україна.

“Внаслідок такого придбання жоден з інвесторів не отримав істотної частки в ПАТ “Банк Михайлівський”. У відповідності з нормами чинного законодавства був проінформований НБУ”, – сказано в прес-релізі банку.

23 травня з’явилася інформація, що Нацбанк України відніс ПАТ Банк Михайлівський до категорії неплатоспроможних, звинувативши його в здійсненні махінацій, після яких навантаження на Фонд гарантування вкладів зросла 20 травня з 1,6 млрд грн до 2,6 млрд грн.

“За результатами перевірки Національний банк планує звернутися в правоохоронні органи з приводу доведення банку до банкрутства. Додаткове навантаження на Фонд гарантування вкладів в обсязі 1 млрд грн, що з’явилася 20 травня 2016 року, буде оскаржуватися”, – йдеться в повідомленні НБУ.

Читайте також: Оновлений курс валют: євро подешевшав ще більше

Держреєстр також підтверджує факт продажу контролюючої частки. Власниками Екосіпан числяться 11 осіб. У прес-релізі Нацбанку така структура власності називається “футбольною командою” і вважається непрозорою.

За даними реєстру, крім молодших партнерів В. Поліщука екс-голови правління банку Михайлівський Ігоря Дорошенка (звільнився з банку також 19 травня) і Віктора Єрасова, яким належить по 3,9%, власники додатково додалися ще 9 осіб з Києва, Боярки, смт Терезине (обидва – Київська обл.) та смт. Тиврів (Вінницька обл.).

Також згідно з релізом банку Михайлівський, інвестори ведуть переговори щодо залучення європейського капіталу для фінансування установи.

Нагадаємо, 23 травня з’явилася інформація про фінансові проблеми банку Михайлівськийі можливе визнання його неплатоспроможним.

Читайте також: Данилюк заявив про наявність системних проблем у ПриватБанку.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook