Авто
Автомобіль Tesla вбив свого водія

У США зафіксовано перший випадок загибелі водія за кермом «Тесли» при увімкненому автопілоті.

Водій електроседана Tesla Model S загинув у Флориді 7 травня 2016 року, але публіка про цей факт дізналася тільки зараз, коли виробник опублікував велику заяву з приводу події.

У документі йдеться, що водій «Тесли» їхав зі включеним автопілотом, коли на дорогу перпендикулярно виїхав трактор. Машина буквально в’їхав під причіп трактора — удар припав на верхню частину вітрового скла. Водій автомобіля 40 — річний Дошуа Браун — загинув.

Читайте також: Чим небезпечна для водія гарнітура hands-free

Виробник відзначає, що автопілот не розпізнав перешкоду, так як причіп білого кольору перебував на тлі яскравого денного неба. З цієї ж причини не зреагував водій, який міг взяти керування на себе і спробувати уникнути зіткнення.

У компанії відзначають, що автопілот — це нова функція, тому під час її активації слід тримати руки на кермі і контролювати те, що відбувається на дорозі. При цьому, згідно зі статистикою компанії Ілона Маска, в режимі автопілота «Тесли» вже наїздили 130 тисяч практично безаварійних миль.

Щодо Tesla Model S з ініціативи Національного управління з безпеки на трасах США (NHTSA) розпочато розслідування. Експерти оцінять, потрібно оголошувати відкликання для 25 тисяч випущених машин, щоб усунути причини, здатні викликати аналогічні ДТП.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook