Дозвілля
Астаф’єва пригадала екстремальну втечу з весілля (відео)

Солістка гурту NIKITA Даша Астаф’єва, яка показала процес озвучування пристрасних поцілунків у фільмі, поки що не готова вийти заміж, йдеться у “Світському житті”.

“У мене весілля викликає дуже тривожні асоціації, тому що, чесно кажучи, частіше за все це – сумбурний захід, до якого я поки не готова психологічно”, – каже дівчина.

Артистка розсекретила Осадчій факт того, що часто вони із колегою по гурту, Наною, бувають своєрідним подарунком на весіллях.

Читайте також: ОГОЛЕНА ДАША АСТАФ’ЄВА ВЛАШТУВАЛА ПРОВОКАЦІЮ У НЬЮ-ЙОРКУ

“Найсмішніше, що як гості найчастіше ми виступаємо як сюрприз, котрий дарують нареченому. Часто наречені та родичі з боку нареченої не зовсім позитивно реагують на такий подарунок. Іноді йдемо із бійками, іноді – з погонями”, – вразила зізнанням Даша. Астаф’єва пригадала доволі неприємний інцидент із втечею з власної гримерки від невдоволених гостей свята. “Одного разу до нас вривалися у гримерку, вивалювали двері стільцями, хотіли якоїсь розправи. Слава Богу, був чорний хід, через котрий ми вибігли та ледве дісталися до нашої машини”, – додала зірка.

Крім того, співачка поділилася із Осадчою враженнями від участі у шоу “Євротреш”, яке відбувалося у Великій Британії. За словами Дар’ї, її до глибини душі вразив своєю простотою легендарний дизайнер Жан Поль Готьє.

Джерело.

Related Post

facebook