fbpx
Світ
“Асад і Путін, зупиніться”: ЗМІ дізналися, як 7-річна дівчинка прославилася на весь світ

Семирічна дівчинка Бана аль-Абед, яка розкрила світу жахи війни в Алеппо, дійсно існує. Реальність свідоцтв маленької сирійки про життя під бомбардуванням була доведена під час журналістського розслідування.

Як передає Инопресса з посиланням на швейцарську газету Le Temps, в обложеному місті можна було знайти електрику і підключитися до інтернету.

“Журналісти міського сайту bellingcat почали з геолокалізаціі фотографій, розміщених у Twitter-акаунті дівчинки. Всі знімки були відзняті в одному кварталі Східного Алеппо. Потім вони поцікавилися, яким чином родина могла використовувати мобільник. Репортаж ыз передачі Sept à huit, знятий у Бани, показує, як сім’я заряджала апарат: завдяки автомобільному акумулятору, з’єднаному з сонячною батареєю, розташованою на даху будинку”, – йдеться в публікації.

Крім того, мати дівчинки пояснила, як сім’я підключалася до інтернету кожен день, водночас як оптоволокно і ADSL були відсутні в східній частині міста ще з 2013 року – “використовувала 3G та іноді WiFi”.

Читайте також: Що відбувається з кліматом? Вперше за 40 років: пустелю Сахара засипало снігом (фото)


Джерело.

Related Post

facebook