fbpx

Аніта не стримала сліз: у шоу «Зважені та щасливі-7» повернулися два учасники з попереднього сезону (фото)

Зовсім скоро стартує 7-й сезон шоу «Зважені та щасливі». У цьому році будуть змагатися сімейні пари під керівництвом тренерів В’ячеслава і Марини Узєлкових.

Ведучою шоу стала Аніта Луценко, яка буде не тільки спостерігати за учасниками під час конкурсів, а й на своєму прикладі показувати, як правильно проходити випробування, пише viva

«У цьому році в проекті виявиться унікальна пара. Ці учасники вже худнули в одному з попередніх сезонів. Так сталося, що вони знову набрали вагу через одну неприємну причину. Сподіваємося, що глядач їх зрозуміє, і буде підтримувати.

Більшість наших учасників після проекту тримають свою вагу, але бувають винятки. Адже люди набирають зайві кілограми не тільки тому, що люблять поїсти, але і заїдаючи серйозні проблеми і cтрес, як і трапилося з цією парою », – коментує керівник проекту Євген Тунік.

Марта Карпенко і Андрій Марнауз були учасниками другого сезону «зважених та щасливих». Андрій став переможцем домашнього схуднення, скинувши 80 кг. Марта позбулася 54 кг зайвої ваги і була півфіналісткою сезону. У зв’язку з певними тpагiчними подіями, вони знову набрали вагу.

«Ми дуже довго думали і радилися, перш ніж давати їм можливість повторної участі. Проект розуміє, що глядач може неоднозначно віднестися до такого рішення. Початкова реакція інших учасників також сказала сама за себе. Але все ж ми вважаємо, що іноді людям потрібно давати другий шанс. Це як раз такий випадок », – розповів керівник шоу« Зважені та щасливі-7 ».

Ведуча шоу Аніта Луценко, яка була тренером Марти і Андрія в другому сезоні, також була шoкована, коли побачила своїх колишніх підопічних. Але, почувши історію пари, безкомпромісна ведуча не змогла стримати сліз.

«Зараз на них величезна відповідальність. Я вважаю, що Марта і Андрій повинні дійти до фіналу і довести всім, що кожна людина гідна другого шансу. Сподіваємося, глядач зрозуміє і підтримає наших героїв »,
– коментує Аніта Луценко.

Уже в першому епізоді Марта і Андрій поділяться своєю історією з учасниками і глядачами.

Читайте також:ОЛЬГА ФРЕЙМУТ ПРИПИНЯЄ СПІВПРАЦЮ З ТЕЛЕКАНАЛОМ “1+1” ТА ПОВЕРТАЄТЬСЯ НА “НОВИЙ КАНАЛ”

You cannot copy content of this page