Без рубрики
Англійський уболівальник, який вважався загиблим, живий

Ендрю Баше був без свідомості і перебував у штучній комі, але він ненадовго відкрив очі й ворушив руками

Англійський уболівальник, який отримав важку черепно-мозкову травму під час бійки в Марселі під час Євро-2016, відкрив обидва ока в лікарні, повідомляє ВВС з посиланням на брата потерпілого.

51-річний Ендрю Баше з Портсмута перебував у критичному стані після того, як був побитий залізними прутами в зіткненні з російськими вболівальниками під час заворушень у суботу, 11 червня.

Дін Баше сказав, що під час його візиту в лікарню брат все ще був без свідомості і перебував у штучній комі. Але він ненадовго відкрив очі й ворушив руками.

Ендрю Баше був госпіталізований після того, як у нього сталася зупинка серця, у нього була велика травма головного мозку і виникла легенева інфекція.

Баше відкрив очі, коли в лікарні його відвідав син Гаррі, зазначив Дін Баше в повідомленні, розміщеному на сторінці для збору коштів потерпілому. Друзі звернулися з закликом допомогти зібрати гроші на операцію, щоб відновити розбите обличчя. Зараз вже зібрано понад 19 000 фунтів з необхідних 30 000. Операцію потрібно провести протягом 10-15 днів.

“Я не соромлюся зізнатися, що я плакав сьогодні вперше в житті… Я розмовляв з ним, тримав його за руку, і він взяв мене за руку і стиснув її”, – зазначив брат вболівальника.

Читайте також: Помер побитий на Євро англійський уболівальник.

Джерело.

 

Реклама

Related Post

facebook