fbpx
Світ
Анатолій Вассерман вирішив, що на нього полюють “українські фашисти”

Одіозний політконсультант і в минулому відомий учасник інтелектуальних ігор Анатолій Вассерман припускає, що помилився, прийнявши російське громадянство, адже це стало приводом для побоювання за власне життя.

Анатолій Вассерман раптом вирішив, що на нього полюють “українські фашисти” і терористи, що захопили владу в Києві. Про це він розповів в інтерв’ю “Російській службі новин”.

Він також заявив, що боїться переслідувань з боку української влади та окремих представників нацистських організацій. За його припущеннями, київська влада може прийняти стосовно нього будь-які рішення, в тому числі звинуватити в сепаратизмі, а також подавати заявку в Інтерпол на розшук.

Крім того, політконсультант заявив, що ніколи не був прихильником відділення України від Росії, а Незалежність України Вассерман назвав “непорозумінням”.

Нагадаємо, Вассерман відомий своїми сепаратистськими та українофобськими поглядами, а також закликами “рятувати Росію від нацистів” шляхом знищення санкційних продуктів. 27.01.2016 року отримав від російського гаранта жадане право на “двухглавий” паспорт, та отримавши російське громадянство, український паспорт він здавати не став.

Джерело