fbpx
Події
Американець застукав заміжню вчительку танців на інтимі із його 15-річною пасербницею

Цього тижня 38-річну викладачку арештували за хтиву поведінку.

У США вітчим застукав 38-річну вчительку танців за сексом із його неповнолітньою пасербицею. Цього тижня жінку арештували.

Чоловік був шокований тим, що побачив повністю голу заміжню викладачку його нерідної 15-річної доньки в її дівочій кімнаті.

Інцидент стався 19 грудня 2016 року, а цього тижня 38-річну Лорен Дебенедетту арештували зі звинуваченням у непристойній і хтивій поведінці щодо неповнолітньої.

Вітчим повідомив, що його пасербиця занедужала, тож він навідався до неї. На шляху до її дому він помітив авто вчительки хореографії Дебенедетти.

Коли він прочинив двері до кімнати, то побачив, як гола вчителька вже ховалася за ліжком дівчини. Пасербиця попросила свого вітчима зачинити двері, що він і зробив, вийшов з будинку й негайно зв’язався з матір’ю дівчини.

Згодом він повернувся і наказав Дебенедетті, яка на той момент вже сиділа на дивані, забиратися геть.

15-річна дівчина заявила, що вчителька, перед тим, як прийти, попросила на це дозволу, а також принесла їй суп. Потім вони направилися до дівочої спальні. Повідомляють, що заміжня вчителька цілувалася з дівчиною і мала з нею “певні сексуальні контакти”.

Читайте також: Чоловік напідпитку облив бензином хату та підпалив – жінка та 2 дітей у важкому стані в реанімації (відео)

Джерело.

Related Post

facebook