Дозвілля
Аліса Вокс про пісню Скрябіна: «Я виконала пісню з дозволу вдови Кузьми»

Виявляється це не єдина переспівана пісня Кузьми у репертуарі Аліси. Вона випустила цілий альбом виключно з його піснями у своєму виконанні! Співачка навіть не приховує цього, а пишається, бо вважає Кузьму талантом, пісні якого мають лунати завжди:

Читайте також: Екс-солістка “Ленінграда” сплагіатила хіт Кузьми “Скрябіна” (відео)

Всі пісні з мого дебютного альбому написані Скрябіним. Мені завжди подобалася його творчість. Ось тільки ідея записати ці пісні прийшла мені в голову вже після загибелі автора…

50352bdb855c8e20c02097130a33ea88

На розпалений скандал довкола плагіату, співачка відповіла:

Я переговорила з його вдовою, і ми прийшли до висновку, що старт моєї сольної кар’єри починати з такого чудового музичного матеріалу буде правильно.

Щоправда звукозаписуюча компанія «Moonrecords», що була власником пісень Скрябіна, про це ні слухом, ні духом. Юрист лейблу прокоментував це так:

Ми вперше про це чуємо від вас. Але зараз всі подібні питання з приводу авторських прав вирішують спадкоємці Андрія. Вони самі хочуть займатися цими питаннями.

Виявилося, що наразі питаннями прав власності та авторськими правами завідують члени родини та спадкоємці Андрія.Сама вдова на запитання ЗМІ з приводу надання прав виконувати пісні Андрія поки не відповідає і не підтверджує.

жена-Кузьмы-Скрябина

Працівники компанії «Moonrecords» запевнили, що якщо вдова Андрія підтвердить той факт, що вона дійсно надала права на виконання пісень чоловіка Алісі Вокс, то вони не позиватимуться до суду і не матимуть до співачки жодних претензій.

Чекаємо відповіді Світлани Кузьменко.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook