fbpx
Події
Актор Панін пояснив і…м із собакою

Сюжет, який обурив російського актора, вийшов напередодні у програмі “Говоримо і показуємо” на НТВ. На кадрах відео для дорослих – чоловік, дуже схожий на Олексія Паніна, з молодою дівчиною. А поруч з ними – собака. І те, що робить чоловік із псом, показувати просто не можна.

“У цій програмі мене звинуватили в тому, що я займаюся с…м із собаками. У студії було показано відео, на якому людина, схожа на мене, знята за цим процесом. Все б було смішно, якби не було настільки сумно. І чесно скажу: коментувати це складно. Зрозуміло, що це шоу направлено на те, щоб зганьбити мене, зрівняти із брудом як людину і артиста. Там була показана величезна кількість брехні”.

Панін розповів, що після ефіру йому надходить величезна кількість коментарів у соцмережах від глядачів, які вірять йому, а не “людям, які організували цькування”.

“Правда криється у дрібницях. Простому глядачеві ці нюанси, можливо, не так видно, а мої друзі звернули увагу на дві нестиковки. По-перше, на спині людини, знятого на відео, немає татуювань. А у мене їх три. У чоловіка на відео сиве волосся. А у мене 10 років тому (в той час, коли я зробив перше тату) не було сивого волосся”.

Актор висловив думку, що показане у передачі відео могла принести на телебачення його колишня дружина Юлія Юдінцева, щоб позбавити його батьківських прав.

Читайте також:МАТІР, ЩО ЗАЧИНИЛА ДІТЕЙ НА БАЛКОНІ ТА ВТЕКЛА З ДОМУ МАЄ ПРОБЛЕМИ З АЛКОГОЛЕМ, – НОВІ ПОДРОБИЦІ РЕЗОНАНСНОЇ ПОДІЇ

“Вітер дує з її боку. Вона не може пробачити мені того, що наша спільна дочка втекла від неї і зараз живе зі мною. Це удар нижче пояса, оскільки, вважаю, це удар не тільки по мені і моїй матері, але і по моїй дочці, якій завтра потрібно йти в школу. Мене просто знищили, зрівняли з брудом, позбавили роботи”.

Джерело.

Related Post