fbpx
Політика
93-тю бригаду обстріляли фосфорними боєприпасами

Атака бойовиків на тиловій військовий об’єкт 93-ї окремої механізованої бригади, який розташований поблизу населеного пункту Гродівка Донецької області, яка була скоєна із застосуванням безпілотних літальних апаратів, які скинули фосфорні запальні гранати, була терористичним актом. Про це заявив речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов.

“За попередніми розрахунками, це фосфорні гранати і гранати РГО, їх використовували терористи, щоб здійснити терористичний акт на нашому об’єкті”, – заявив Селезньов.

Він повідомив, що наразі на місці працюють фахівці з інженерної служби і служби озброєння, які мають встановити, що саме відбувалося.

За його словами, займання було дуже важко гасити, “тому що водою ці осередки займання не гасилися. Лише за допомогою землі або піску”.

При цьому збити такі безпілотники дуже важко через їх невеликий розмір та висоту польоту.

“Збити безпілотник, який працює на висоті від 200 до 400 м дуже важко, тому що сучасні засоби не спроможні зафіксувати цей об’єкт. Особовий склад варти намагався вночі на звук вести вогонь по цих безпілотних апаратах, це дуже важко. Важко влучити в невеликий об’єкт, який знаходиться в повітрі, з такої відстані”, – заявив речник Генштабу.

Джерело.