fbpx
Політика
721 млн. 779 тис грн державного бюджету витрачено на корупційні схеми (інфографіка)

Очевидно, поки гроші держави і громадян будуть бездушно розкрадати – рівень життя людей буде лише падати.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомляє політична партія “Народний контроль”.

Ми вибрали найбільш показові справи, аби показати скільки завдань соціального характеру можна було б вирішати, в разі повернення в держбюджет “розбазарених” корупціонерами грошей.

1. 250 млн. грн – приблизно на таку сумму держава зазанла збитків, через так звану справу «нафтопродуктів Курченка» (Продаж нафтопродуктів поза аукціоном фірмі Сергія Тищенка (другу нардепа з Народного фронту Сергія Пашинського), і рейдерське захоплення нафтопродуктів, які знаходились на Одеській, Херсонській та Васильківській нафтобазах).

2. 200 млн. грн – завдяки поправці внесеній з голосу, було закладено на мамографи, які в світі уже давно не використовуються для діагностики раку молочної залози, а використовується ультразвук (Це лише одна з відверто “лобіських” статтей ухваленого без належного обговорення бюджету. Загалом подібних пунктів витрат – на сотні мільйонів)

3. 117 млн. 700 тис. грн – збитки держави від оборудки Міноборони з житлом для військових (Збудована ще в часи Януковича схема, що до нині працю вМО. Суть оборудки – генерали отримують по кілька квартир в елітних житлових комплексах, переписують на своїх родичів – і стають у чергу знову. Плюс зловживання із підписанням фіктивних актів про отримання житла, та придбання квартир по завищеним цінам).

4. 90 млн грн – приблизно мака сума грошей, передбачених у держбюджеті для будівництва ОХМАТДИТу, керівництво МОЗу через тіньові схеми віддало приватній фірмі, «куратором» якої є Олександр Янукович).
5. 47 млн. 879 тис. грн – зняття арешту Печерським судом, з арештованих коштів родини екс-міністра часів Януковича Присяжнюка.

6. 16 млн. 200 тис грн – щороку недоотримує держава через оборудку МінАПК з одним невеличким Держпідприємством (З незрозумілих причин, два риболовецькі судна вартістю 15 млн дол. були передані у довгострокову аренду (до кінця експлутаційного терміну суден) іноземній компанії на умовах не вигідних країні).

Гроші

ЗАГАЛОМ: 721 млн. 779 тис грн

Документи за даними фактами депутатами “Народного контролю” було передано у відповідні правоохоронні органи (‎ГПУ, НАБУ, Військову прокуратуру).

Джерело