fbpx
Дозвілля
7 випадків, коли близькість принесе неймовірну користь

Чоловічий журнал Men’s Health назвав особливі моменти, коли людині потрібно зайнятися пестощами. Така необхідність зумовлена не тільки психологічною “розрядкою”, але і можливістю отримати приголомшливу розв’язку з користю для людини.

Перед виступом на публіку. Багатьом знайомий стан неконтрольованого хвилювання і тремтячих рук, від якого досить складно позбутися перед публічними виступами. Буде чудово, якщо ви перед зустріччю встигнете зайнятися пестощами. Згідно з дослідженнями, це зміцнює нервову систему і знижує кров’яний тиск, що допомагає людині заспокоїтися. Промовці, які займаються цим перед своїми виступами, рідше потрапляють в стресові ситуації.

Під час епідемій. Якщо вас лякають повідомлення про те, що із холодами наближається страшна епідемія грипу, то разом з вітаміном С у вашому будинку має бути регулярна близькість. Це підвищує імунітет людини, внесіть його у список корисностей одразу після імбирного чаю.

Після занять спортом. Після тренажерного залу в тілі відчувається приємна втома, яка говорить про те, що в найближчі години ви маєте відпочити, адже нещодавно так посилено працювали.Після занять спортом буде ще одним тренуванням, проте на цей раз виключно для отримання задоволення.

Після сну. Ранкове пробудження асоціюється з першою чашкою кави, а має – із пестощами. У цьому впевнені науковці, які говорять про те, що ранковий  здатний “зарядити” людину енергією і забезпечити гарний настрій на весь день.

Під час місячних. У поширених суперечках про те, чи варто займатися цим під час місячних, треба враховувати важливий аргумент – найкращий час для досягнення задоволення у жінок випадає на середину менструального циклу. На думку медиків, у цей період організм потребує ласки, тому жінка легко отримує задоволення.

Після екстриму. Після того, як в організмі підвищується рівень адреналіну, тіло вже знаходиться в стані збудження, тому реакція посилюється. Такий стан можна отримати після екстремальних занять – стрибка з парашутом або кола на американських гірках. Підійдуть також заняття екстремальним спортом. Адреналін якийсь час залишається в крові, тому у вас є кілька годин, аби знайти час і місце для розрядки після екстриму.

Після робочого дня. На роботі людина занурюється в стан стресу, який пригнічує її. Фізичний контакт допомагає повернути нормальний настрій, розслабити тіло і дозволити гормону щастя витіснити весь негатив.

Читайте також: В МОН вибухнув скандал через курс “сімейних цінностей” для школярів

Джерело.

Related Post

facebook