fbpx
Без рубрики
6 лютого розпочав роботу перший український некомерційний інкубатор ІТ-проектів

В Україні розпочав роботу перший некомерційний інкубатор ІТ-проектів на основі відкритих даних 1991 Open Data Incubator. У церемонії відкриття у суботу, 6 лютого, взяв участь прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомляє офіційний сайт Кабінету міністрів. “Нову країну я бачу тут. І ця країна має всі шанси стати лідером в Європі. Тому що ми маємо найважливіший потенціал – інтелект”, – заявив Яценюк.

“Нова Україна – це, як новий світ, – четверта індустріальна революція. Вони в основі своїй лежать в першу чергу на інтелекті і на таланті”, – наголосив прем’єр.

Стартапи інкубатора спрямовані на вирішення проблем інфраструктури, сільського господарства та енергетики, а також створення електронних послуг для населення, аналітичних систем для міністерств і цифрових рішень Smart City, зазначається у повідомленні. Один з проектів – Eco is me – покликаний підвищити енергоефективність будь-якої оселі завдяки приладу, який визначатиме, скільки електроенергії споживає кожен прилад. А команда Digital police працює над сервісом “Карта криміногенності” для української поліції.

Організатори інкубатора заявляють, що одна з головних їх цілей – створити завдяки співпраці між державним апаратом, громадянським суспільством та ІТ-ринком велику кількість “дійсно потрібних цифрових сервісів”. “Підвищення ВВП та анти-корупція – основна мотивація”, – зазначається на сайті 1991 Open Data Incubator.

Джерело.

Реклама