Авто
6 корейських б/в авто за $ 5 тис. в Україні (ФОТО)

Факти ICTV вирішили проаналізувати ринок б/в автомобілів та підібрати найбільш бюджетні, проте пристойні варіанти вживаних авто в Україні.

З 1 січня 2016 року в Україну заборонено завозити автомобілі, які не відповідають екологічному стандарту Євро-5 (старше 5 років), а отже в українців значно звузився вибір, де придбати б/в авто.

Скориставшись сайтом з он-лайн продажу автомобілів Аuto.ria.com, ми підібрали шість корейських авто, ціни на які не кусаються, а самі авто ще придатні до комфортного користування.

Читайте також: У Раді розповіли, коли чекати дешевих авто з Європи.

Ми склали певний перелік критеріїв, аби зробити рейтинг більш інформативним та актуальним.

Одразу ж ми відсіяли биті, не розмитнені, кредитні авто та конфіскат. Серед комерційних авто (пиріжків та бусів) розглядали лише пасажирські варіанти.

 Ми визначили мінімальну ціну 3 тис. доларів, а максимальну планку встановили на рівні 5 тис. доларів. Максимально допустимий рік випуску – 2000-ий.

Хоча Daewoo Lanos та Daewoo Nexia вже й не можна назвати чистокровними корейцями та корні у них корейські. Саме ці дві моделі й користуються найбільшою популярністю на вторинному ринку. Daewoo Lanos почав випускатися в Україні з 2003-го року, а Daewoo Nexia виробляється в Узбекистані.

Читайте також: Кому дешеве авто? Нафтогаз влаштував розпродаж “вживаних” іномарок.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook