fbpx
Події
5-річна дівчинка, яка вижила під час обстрілу Маріуполя, в деталях пам’ятає загибель мами (відео)

Дівчинка мріє, щоб на ампутованій ніжці знову виросли пальчики.

Вона без істерик спокійно сприйняла смерть мами, але згадує про неї щодня та чекає, поки в самої виросте ніжка. П’ятирічна Меланія рівно два роки тому потрапила під обстріл “Градами” в Маріуполі. Її мама тоді загинула, їй самій – ампутували ногу. Нині дівчинка з бабусею проживають у столиці, протез, із яким тепер живе Меланія, треба регулярно міняти, бо ж дівчинка росте, йдеться в ТСН.16.45.

Вона геть не відрізняється від однолітків. Непосидюча, обожнює бігати та мріє про собаку.

“Бабуся мені не дозволяє. А котів не люблю, вони царапучі”, – каже дівчинка.

За роки від дня трагедії Меланія пережил кілька операцій. Протез, який вона носить зараз уже третій: дитина росте, тож увесь час доводиться підганяти та регулювати його. Саме це тримає маленьку родину в Києві: у Маріуполі немає фахівців із протезування. А ще їхати додому не радять психологи.

Меланія перебиває бабусю, коли та починає розказувати про її здоров’я. Але сама погоджується показати журналістам ТСН свою маму Олю на фото. Але на малюнках Меланії мами більше немає. Лише рідна тітка Меланії Саша, та її чоловік Іван.

Два роки тому саме Саша першою прибігла на місце трагедії, де один з снарядів вцілив в магазин. Мама Меланії, Оля, загинула миттєво. Сама тоді ще трирічна дівчинка виповзла з-під уламків та попросила про допомогу перехожих. Іще до приїзду тітки її забрали до лікарні.

Стріляти почали о дев’ятій ранку. По Східному району Маріуполя випустили близько сотні снарядів. Тоді загинула 31 людина. Більше сотні – зазнали поранень. Саша каже, у сестри в той день був вихідний. Вона з донькою опинилася в магазині, бо колега попросила підмінити. Меланія досі розповідає про ті події у найменших дрібницях.

“Я вийшла, подивилася, щось летить. Я думала, що це пташка, а це не пташка”, – згадує дівчинка.

Меланія вже не боїться салютів та петард і забороняє бабці плакати.

Номер картки для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168757291200121

Абдурашитова Ольга Іванівна (бабуся Меланії)

Читайте також: У сосисках знайшли живих хробаків. Як вибирати ковбаси й балики та на що звертати увагу (відео)

Джерело.

Related Post

facebook