fbpx
Події
40-річна жінка пoxoвaлa новонародженого сина в каструлі на горищі

У селищі Брошнів Рожнятівського району Івано-Франківської області 40-річна жінка пoxoвaлa в каструлі на горищі будинку новонародженого сина. Дитина там пролежала кілька тижнів.

“На жахливу знахідку натрапила Дарина Нефедорова, колишня квартирантка горе-матері. Того дня Дарина прийшла до будинку, у якому винаймала кімнату, хотіла забрати речі. Почула жaхливий сморід з горища. Пішла туди. Зрозуміла, що сморід від старої ковдри. Жінка розгорнула її та побачила, що там накрита ще якимись ганчірками та целофановим пакетом алюмінієва каструля. Під нею побачила мeртвoгo новонародженого хлопчика, який, напевно, пролежав кілька тижнів”, – пише expres.ua.

Правоохоронці швидко знайшли власницю будинку.

“Жінка має двох дорослих доньок та онука, працює. Про неї в селищі нічого поганого сказати не можуть. Сусіди та знайомі вражені тим, що сталося. Про її вaгiтнicть ніхто не знав. Жінка спочатку нічого не хотіла говорити, а згодом таки розповіла, що дитина народилася мeртвoю. Але чому вона приховувала вaгiтнicть, народила вдома, не пoxoвaлa сина, а кинула в каструлю – мовчить”, – розповідає Мирослава Белдик, керівник сектору ГУ НПУ в Івано-Франківській області.

Відкрили кримінальне провадження. Експерти з’ясовують, народилася дитина мeртвoю чи живою. Якщо доведуть, що жінка yбилa свою дитину, їй загрожує в’язниця.

Читайте також: У лісі в Німеччині знайшли немовля поряд із мeртвoю мамою

Джерело.

Related Post

facebook