Політика
У США внесли законопроект на підтримку України

На розгляд Палати представників США внесений законопроект HR 5094 “Про підтримку стабільності і демократії в Україні”. Законодавчий акт ініціював співголова Комітету у закордонних справах Палати Елліот Енгель, передає Укрінформ.

Законопроект має на меті, зокрема, “стримування, відсіч і припинення російської агресії в Україні для допомоги демократичного переходу”.

З-спонсорами документа виступили 15 членів Палати представників, які представляють як Демократичну, так і Республіканську партії в Конгресі.

Проект закону стверджує на законодавчому рівні збереження санкцій проти Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей, а також поки триватиме російська окупація Автономної Республіки Крим. Крім того, документ забороняє визнання Сполученими Штатами російської анексії Криму.

Також в тексті міститься вимога до голови Держдепартаменту США розробити і почати втілювати стратегію протидії російської дезінформації і пропаганді, спрямованої проти населення країн, що межують з Росією.

Крім того, Рада керуючих з питань мовлення США повинна створити Кримськотатарську службу мовлення, підпорядковану Українській службі мовлення, для трансляції програм кримськотатарською мовою на територію Криму.

Законопроект також передбачає створення Міжнародного консорціуму з участю США, інших держав, багатосторонніх структур, інвесторів і страхових компаній для спільного гарантування можливих інвестиційних ризиків. Цей пункт спрямований на сприяння вливання приватних інвестицій України.

Читайте також: ВУЗИ АНГЛІЇ, ІТАЛІЇ, ШВЕЙЦАРІЇ, КАНАДИ ТА США ЗАПРОШУЮТЬ НА НАВЧАННЯ УКРАЇНЦІВ

Джерело.

Реклама

Related Post