fbpx
Політика
100 днів нового мерства Кличка: Нездійсненна казка про сучасний Київ

Кияни лише уві сні бачать розвинену столицю України, яку їм обіцяли під час передвиборчих перегонів.

Виповнюється 100 днів, як Віталій Кличко, 1 грудня минулого року, вдруге склав присягу мера.

Вже на другий день після отримання посвідчення мера Кличко почав діяти. В його світлій голові з’явилася ідея позбавити Київ “МАФової пухлини”. На допомогу він покликав комунальників-ельфів, які своїм чарівним пилом відправили дідькові кіоски у чорну діру. А на місці МАФів-потвор ельфи висадили чарівні квіти.

За кілька днів меру наснився сон в якому він ходив по кратерам Місяця. Прокинувшись, Віталій Володимирович збагнув, що це вищі сили дають йому знак – дороги столиці нагадують саме кратери Місяця. На допомогу мер покликав гномів, які працювали у “Чари-автодор”. “Чароавтодорівці” зробили такі дороги, що по них можна було котити курячі яйця.

На третій день Кличко разом з сім’єю пішов оглядати землі, якими йому тепер треба керувати. Під час прогулянки діти мера побачили височенні замки з яких лунали страшні звуки, які нагадували сопіння монстрів. Щоб виправити ситуацію Кличко покликав велетенського циклопа. Одноока потвора, розгнівавшись, одним помахом ноги знесла усі замки, які жахали дітей. Так, у Києві був наведений лад з бетонними монстрами, які спотворювали обличчя міста. До речі, першим перед циклопом впав так званий бетонний монстр на Подолі.

Втім, мер Кличко вирішив не обмежуватися лише цим і покликав фею. Вона своїми чарами перетворила усіх забудовників, які зводили потворні і жахливі замки, на добрих клоунів, що почали розважати дітей столиці.

Трохи згодом дійшла черга і до чарівних катапульт без яких кияни вже не бачили свого побуту. Так був розпочатий масштабний ремонт та заміна ліфтів у столичних будинках.

Кличкові настільки сподобалося бути чарівником, що він вирішив виконати нездійсненну мрію більшості киян. Ні, в космос ніхто нікого не відправляв, але одного ранку мешканці Києва, спустившись у метро, виявили, що там вже не три гілки шляхів, а цілих чотири. Це було метро на Троєщину.

Якось вночі меру наснився віщий сон в якому чоловік з сивим чолом наказав Кличкові провести операцію “Антипапєрєднік”. Оскільки Віталій Володимирович вірив у віщі сни, він вирішив виконати вказівку дивного старця з сивим чолом. Після цього в столичній мерії більше не працювали чиновники часів іншого казкового героя “Льоні-Космоса”. І зажив Київ з піснею і більше не спускалася на нього рука корупції.

Насамкінець Кличко попросив у чарівної феї виконати лише одне його прохання. Після знайомства з чарівним пилом феї від мера назавжди відчепилося прокляття ляпів, яке на нього накликали злі сили. І забули кияни про підготовку до землі, а чотири заступники, що лежали у Кабміні, дивним чином зцілилися, встали і пішли…

Джерело.

Реклама