fbpx

Хоч як це прикро, але найдавніша професія на землі у більшості людей викликає почуття сорому. В Інтернеті гуляє безліч «сповідей повій» – реальних історій розказаних жрицями кохання. У кожної з них своя доля, але багато в чому історії дуже схожі.

Почитавши одкровення нічних метеликів, можна виділити 10 основних тез. Наша редакція пропонує дізнатися про основні аспекти життя повій.

Як жінки потрапляють на панель?

Майже всі дівчата стають на стежку проституції від безгрошів’я. Для більшості це усвідомлений вибір, але є дуже багато тих, яких змусили силою. На жаль, нерідко можна почути такі історії: «Нас тиждень тримали в підвалі з щурами, лише раз в день кидали хліб …»

Де нічні метелики обслуговують відвідувачів?

Географія нічних метеликів дуже обширна: від окружної дороги і жвавих проспектів, до справжніх борделів, замаскованих під нічні клуби. Більшість же обслуговує чоловіків на спеціальних орендованих квартирах.

Яку роль відіграють сутенери?

З сутенерами теж не все так просто. Деякі з них – це класичні рекетири, які вибивають з повій данину, але захищають від інших вимагачів. Втім, є й турботливі (якщо тут взагалі можна застосувати це слово) роботодавці. Відомі навіть випадки, коли сутенер мирно жив в одному будинку разом з дружиною і декількома своїми повіями!

 Як працюють борделі?

Публічні будинки, як правило, знаходяться під заступництвом дуже впливових людей, тому про них знають всі, але бездіють. Офіційно такі будинки іменуються нічними клубами. Дівчата виходять до клієнта, показують себе, той вибирає вподобану або вподобаних і усамітнюється з ними в номері.

Чи є альтернатива таким нічним клубам?

Існують ще так звані салони. Це мережа квартир, в яких клієнтів чекають дівчата. Спраглі любовних утіх чоловіки телефонують за спеціальним номером, а дівчина-диспетчер розподіляє їх по «хатах». Диспетчери виступають в ролі менеджерів, і їх головний обов’язок – зацікавити клієнта. На таку роботу беруть тільки жінок зі знанням мов, адже багато іноземних туристів теж люблять користуватися послугами салонів.

Як працюють так звані індивідуалки?

Дівчата, які працюють на себе без посередництва сутенерів, зазвичай кооперуються разом. Дві і більше нічні метелики знімають разом квартиру, в якій і живуть, і обслуговують клієнтів. Трапляється, що жінки змушені жити в таких квартирах разом з дітьми …

Скільки коштують послуги повій?

Навіть в одному місті ціни різняться на порядок,  і більше. Все залежить від того, де працює дівчина і які послуги вона готова надати. Оральний секс обходиться найдешевше, адже вимагає менших зусиль з боку жінки та для нього не потрібно нікуди їхати – можна впоратися і в машині. Ціни на оральні послуги починаються приблизно від 10 $ і ростуть чи не до нескінченності. Окремо варто виділити тарифи на послуги з розряду БДСМ.

 Як ставляться повії до свого заняття?

Для більшості жінок легкої поведінки проституція – це повноцінна професія. Від майстерності залежить оплата послуг, а отже, і якість життя. Елітні повії можуть дозволити собі дизайнерський одяг і кілька разів на рік відпочивають за кордоном. Але багато хто просто змушені підробляти проституцією. Причому часто на панель ідуть для того, щоб нормально забезпечити дітей.

Хто користується послугами повій?

Мотивація у клієнтів абсолютно різна. У кого-то просто давно не було сексу, хтось хоче спробувати щось нове, а є і ті, хто хоче переспати з якомога більшою кількістю жінок. При цьому немає ніяких обмежень за соціальним статусом: до нічних метеликів звертаються всі верстви населення!

Як часто повії виходять з бізнесу?

Рідко хто з нічних метеликів може зав’язати з цим ганебним заняттям. А все тому, що тут можна отримати набагато більше, ніж заробляють звичайні офісні співробітники. І при цьому не потрібно мати освіту! Працювати на панелі простіше, ніж домагатися успіху в інших областях …

Проституція – дуже делікатна тема, але замовчувати цю проблему не можна. А що ти думаєш з цього приводу? Поділися своєю думкою в коментарях.

Читайте також: Щоб у домi завжди були грошi, зробіть так…

Джерело.

Related Post

facebook