Дозвілля
Зявилися нові фото з весілля міського голови Глухова, Мішеля Терещенка (фото)

Спадкоємець відомої династії промисловців та меценатів, а нині мер Глухова, 62-річний Мішель Терещенко 15-го жовтня поєднався узами шлюбу зі своєю коханою, екс-депутаткою Київради та громадською активісткою Оленою Єскіною.

38-річна наречена пішла до вівтаря Володимирського собору в білій сукні з довгим шлейфом. А Мішель заради неї прийняв православ’я.

Олена, котра раніше cказала, що не мала часу на пошиття весільної сукні на замовлення, зізналася, що надягла біле ошатне вбрання заради своєї бабусі.

Реклама

Пара повінчалася в Володимирському соборі, побудованому пращурами Терещенка.
“Сукня для мене – не головне. Але моя бабуся дуже мене просила, щоби сукня обов’язково була, адже для мене це перше весілля”, – поділилася вона.

“Я не хотіла міняти прізвища, адже моє прізвище стало вже певним брендом. Одначе Мішель перейшов у православ’я. Після цього я вже не могла йому відмовити”, – зауважила Олена.

Єскіна змінила прізвище, а Терещенко – конфесію
Лімузин яскраво-рожевого кольору молодята для свого найважливішого дня обрали на честь малинового козацького стягу, адже напередодні саме було свято Покрови. Рожевий – то улюблений Оленин колір.

Лімузин Терещенки підібрали під колір козацького стягу, а квіти – під кольори прапору

Привітати молодят зібралося кількадесят родичів та друзів. До Терещенка приїхали родичі з Франції: мати, сестра, донька й син.

Медовий місяць Мішеля й Олени вміститься в лише два тижні. Пара вирішила гайнути на море, одначе подробиць не розкрила.

Читайте також:МІСЬКИЙ ГОЛОВА ГЛУХОВА ОБВІНЧАВСЯ З МОЛОДШОЮ НА 24 РОКИ ПОМІЧНИЦЕЮ (ФОТО)

vesillya-gluhova55
vesillya-mishelya5 vesillya-mishelya4 vesillya-mishelya-3 vesillya-mishelya2

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook