Без рубрики
Здивовані хірурги вилучили зі шлунку в’язня мобільний

Лікарі вдалися до рідкісної операції – лапаротомії.

В лікарні він зізнався, що шість годин тому проковтнув свій мобільний телефон.

Ірландії 29-річний ув’язнений був доставлений до лікарні в Дубліні після того, як він не припиняв блювати протягом чотирьох годин.

Реклама

Коли лікарі дізналися про це, вони суворо наказали пацієнту не ковтати, пише Daily Mail. Рентген показав, що телефон був в частині живота трохи вище шлунка. Через вісім годин сканування показало, що пристрій перемістився в шлунок пацієнта, але не просувався до його кишечника. Тоді лікарі вирішили діяти. Хірурги встановили ендоскоп – довгі, тонкі, гнучкі трубки зі світлом і відеокамерою на кінці – щоб вони могли знайти телефон і витягти його зі шлунку пацієнта через його стравохід. Але коли це не вдалося, вони були змушені виконати лапаротомію – великий надріз у черевній порожнині – і пристрій було успішно вилучено. Після того телефон виміряли і було встановлено, що він має розміри 6,8 × 2,3 × 1,1 см.

Через чотири місяці після операції пацієнт повністю видужав. Такі операції, як лапаротомія, хірурги застосовують у менше, ніж на 1 відсоток випадків, коли люди ковтають сторонні предмети. Близько 10-20 відсотків пацієнтів у таких випадках потребують ендоскопії, яка є кращою процедурою, оскільки вона є менш інвазивною і не призводить до утворення рубців. Взагалі ж, сторонні предмети ковтають в основному діти у віці до трьох років. Найбільш часто вони ковтають монети та кістки. Як правило, ці об’єкти виводяться з організму природним чином, але існує високий ризик того, що тонкі чи гострі предмети можуть пошкодити якусь частину тіла. У таких випадках лікарі вдаються до ендоскопії чи лапаротомії.

Більше читайте тут: ЧОЛОВІК ПОМЕР ПІСЛЯ УКОЛУ ЛІКАРІВ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook