Без рубрики
За якими ознаками можна розпiзнати шахрайську вакансiю

За даними Держстату, станом на 1 травня 2016 року в Державній службi зайнятості України офіційно зареєстровано 434,7 тисячi безробітних.

Проте людей, якi не мають постійного місця праці, насправді значно більше, пише газета “Експрес”.

Щоранку вони переглядають газети й iнтернет-портали з надiєю натрапити на оголошення з вакансiєю. Однак знайти її й навiть пройти спiвбесiду – ще не означає спiймати удачу. На жаль, завуальовано шахрайських пропозицiй на ринку працi не менше, нiж реальних запрошень на роботу.

Реклама

Як розпiзнати фальшивки, радить Iрина Брицька, директор iз маркетингових комунiкацiй.

Доволi часто в оголошеннях обiцяють надiйну високооплачувану роботу людинi без професiйного досвiду та спецiальної освiти.

Чи справдi в Українi такий кадровий голод, що працедавцi готовi платити неквалiфiкованому персоналу? – Звiсно ж, це не так. Це слова-приманки, що їх часто використовує несумлiнний працедавець. За умов, коли навiть квалiфiкованi працiвники дiстають мiзер, людинi без досвiду та професiї в будь-якiй галузi розраховувати на високооплачувану роботу не варто.

Є кiлька основних ознак, якi повиннi насторожити шукача вакансiй. Короткi телефоннi номери в оголошеннi — це, як правило, телефони контакт-центрiв або платних лiнiй. У іншому випадку – що довше чекатимете вiдповiдi, то дорожче це вам коштуватиме. Далi. Серйознi працедавцi не беруть грошi за працевлаштування. Не вимагають спочатку оплатити диск з iнструкцiєю щодо роботи, а вже потiм роз’яснюють, що ж чекають вiд вас.

Не варто розраховувати на стабiльну роботу у фiрмах, що пропонують насамперед викупити товар, з якого ви начебто зможете отримувати високий вiдсоток iз продажу. У такому разi вам можуть запропонувати продавати косметику на вулицi.

Серйознi працедавцi, як правило, беруть на себе витрати i з товару, i з утримування офiсу чи магазину.

Якщо ж замiсть слова “зарплата” фiгурують “iнвестицiї”, “прибуток”, то цю вакансiю, ймовiрно, розмiстили шахраї або, знову ж таки, компанiя мережевого маркетингу, — каже Ірина Брицька.

Читайте також: ЯК АФЕРИСТИ НАЖИВАЮТЬСЯ, ВДАЮЧИ З СЕБЕ ЖЕРТВ ДТП

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook