Політика
З’явився текст проекту постанови про звільнення голови ДФС

На сайті Верховної Ради України оприлюднено текст Проекту Постанови “Про визнання роботи голови Державної фіскальної служби Насірова Р. М. і його першого заступника Білана С. В. незадовільною та звільнення їх з займаних посад”, передає УНН.

“Необхідність звільнення Насірова Р.М. і Білана С.В. з займаних посад пояснюється численними фактами порушень, вчиненими високопосадовцями, зловживанням службовим становищем, здійсненням неефективної фіскальної політики, направленої виключно на тиск на платників податків і приховування незаконної діяльності окремих суб’єктів господарювання”, – йдеться у пояснювальній записці до Проекту постанови.

Зазначається, що 3 жовтня народні депутати Андрій Журжій і Вікторія Войцицька направили звернення до Прем’єр-міністра з вимогою винести на розгляд Кабміну подання про звільнення Р. Насірова та С. Білана з посад на підставі викладених депутатами фактів порушень. Серед порушень, які депутати висувають Р. Насірову та С. Білану в тексті пояснювальної записки наводяться зокрема звинувачення в тому, що “всупереч вимогам законодавства ДФС не публікує на своєму офіційному сайті інформацію з реєстрів заяв про відшкодування ПДВ в повному обсязі”.

Реклама

Також, що повернення ПДВ здійснюється “з грубими порушеннями визначеного законодавством порядку”.

“Підприємства, які подали заяви про бюджетне відшкодування значно пізніше ніж інші платники податків отримують його значно раніше”, – наголошується в пояснювальній записці до Проекту постанови

Читайте також:  ТАКОГО ЩЕ СВІТ НЕ БАЧИВ: ДЕКЛАРАЦІЯ НАСІРОВА ПІДІРВАЛА ВСЮ МЕРЕЖУ

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook