Політика
Яценюка підловили на медитації: психотерапевт розкрила таємниці Прем’єр-міністра
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, незважаючи на досить впевнений зовнішній вигляд, насправді дуже хвилюється і сердиться.
Про це в своєму блозі  написала відомий психотерапевт Олена Рихальська, проаналізувавши рухи голови уряду.
На думку експерта, небажання Яценюка йти у відставку має переважно стратегічний, а не психологічний характер.
“Зовні, на перший погляд він виглядає багато в чому навіть філософськи налаштованим. Може здатися, що на сьогодні він як китайський мудрець: сів на березі річки і чекає, коли “труп його ворога пропливе повз нього”. Але все не так спокійно – Яценюк дуже хвилюється, висуває досить дивні аргументи, в тому числі про те, що йому б навіть вигідно було б тепер піти у відставку, але від зміни уряду життя в країні не зміниться…” – зазначила Рихальська. Вона додала, що в будь-якому випадку у Яценюка на сьогодні залишилася єдина стратегія: сидіти і чекати, що буде далі, розраховуючи на підтримку зарубіжних партнерів і політичні домовленості з олігархами.
Олена Рихальська також порівняла мовні інтонації, міміку і жести Арсенія Яценюка з його минулих виступів (на Майдані, на прес-конференціях. – Ред.) із нинішніми. За її словами, різниця – суттєва. І видають главу уряду ноги, руки і мова.
“При добре підготовленій промові, інтонації голосу є не такими чіткими і впевненими. Іноді добре видно його кінчик язика, яким Яценюк або змочує губи, або контролює пересихання у роті, що безсумнівно свідчить про хвилювання. Також впадає в око те, як Яценюк періодично переступає з ноги на ногу, що транслює внутрішній неспокій. Як завжди, його виступ підкріплено щедрою жестикуляцією, на сьогодні дещо надмірною для політичного формату, що в цілому показує: емоції володіють Яценюком, він намагається їх стримувати, перекрити жестами “, – написала експерт.
Вона наголосила, що “розмахування руками” в психології розглядається як сигнал про сильні переживання або сигнал, що людина надмірно сердиться.
Наприкінці минулого року Арсенія Яценюка підловили на медитації під час засідання Кабінету міністрів.

Реклама

Реклама

Related Post

facebook