Події 9th Festival of Light in Berlin had the official opening in PotsdamPlatz with some German celebrities. The annual Festival of Lights in Berlin where dozens of buildings are illuminated in fantastic colors and by video projection and thousands of visitors, in Berlin, on October 9, 2013. Photo: Goncalo Silva/NurPhoto (Photo by NurPhoto/Corbis via Getty Images)

Як українці перемагали на “Фестивалі світла” (фото,відео)

Українська команда завоювала перше місце на “Фестивалі світла” в Берліні. Українці представили інсталяцію “Чарівні інновації” у вигляді бджолиного вулика.

“Десь у Всесвіті народжується перший атом, який перетворюється на медові стільники. Бджола літає над торф’яником, плющем і квітами, що символізує симбіоз працьовитих комах і рослин – як приклад всіх живих істот.Свій шлях бджола завершує в селі на квітучому пагорбі”, –цитує слова організаторів фестивалю видання “Ліга”.

У Берліні на “Фестивалі світла” художники-освітлювачі з усього світу представляють різні світлові проекції, 3D-проекції та світлові інсталяції.

Читайте також:УКРАЇНСЬКІ РОЗРОБНИКИ ПЕРЕМОГЛИ В КОНКУРСІ GOOGLE (ВІДЕО)

Сценами для цих шоу слугують історичні та архітектурні пам’ятки німецького міста. Частиною інсталяцій стають Бранденбурзькі ворота, Александрплатц, фасади Берлінського будинку і Берлінського собору, будівлі Музейного острова та інші пам’ятки, яких загалом близько 70.

Окрім світлового шоу, в Берліні в ці дні проходять екскурсії, музичні концерти та лазерні вистави.

Джерело.

Related Post