Дозвілля
Вчені назвали безпечний для стосунків термін розлуки подружжя

Вчені знають про “синдром дев’ятого дня”. Чоловіки більш схильні вступати у позашлюбні зв’язки на дев’ятий день розлуки з дружиною. Про це розповів професор Сорбонни Олександр Полеєв.

“Вчені знають про “синдром дев’ятого дня”. Ви живете разом, спите з чоловіком в одному ліжку. Але коли довго нікого поруч немає, тілесний контакт відсутній — у чоловіка настає паніка”, — пояснив Полеев.

Як зазначає експерт, для вирішення цієї проблеми чоловіки найчастіше вступають в  зв’язок з колишніми партнерками. Дослідження показали, що шлюбну клятву вірності, за словами Полеєва, порушують у середньому 74 відсотки чоловіків і 33% жінок.

Реклама

Читайте також: Тривалі заробітки за кордоном руйнують 90% сімей

Нагадаємо, що раніше вчені з’ясували, коли настає ідеальний час для чоловіків, щоб займатися цим Дослідник Стівен Джей Винтерз з університету Луїсвілля розробив діаграму, на якій показав коливання рівня вироблення тестостерону у чоловіків протягом дня.

Так, найвищий рівень вироблення тестостерону припадає на час між 4 і 8 годин ранку, досягаючи піку в 7 ранку. Це пояснює явище ранкового бажання. Крім того, вчені вважають, що це найкращий час, щоб насолодитися швидкими пестощами.

Читайте також: Подружні зради в галицьких сім’ях на межі ХІХ і ХХ століття.

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook