Події
Вагітні жінки, які не мають де мешкати, можуть знайти прихисток у монастирі на Тернопільщині

У Драганівка, що поблизу Тернополя, діє монастир францисканок Матері Божої Неустанної Помочі. В цьому монастирі влаштували притулок для вагітних жінок. Тимчасово жити тут можуть ті, хто не може проживати зі своїми рідними або не має житла взагалі. Зараз у монастирі живуть вагітні і молоді мами з дітками, повідомляє «Терен».

Будинок був заснований 15 липня 2015 року – саме в цей день сюди поступила перша вагітна жінка, яка перед тим жила у петриківському сиротинці. На сьогодні в цьому закладі перебуває 5 жінок і 6 дітей. За більш ніж півтора року у закладі жило 10 жінок і дітей.

Подібних будинків в тернопільській області немає. Заклад забезпечує і жінок, і їхніх дітей харчуванням, одягом, ліками й усіма необхідними засобами. Будинок відкрито на шану Беретти Моллі – жінки, котра, маючи троє дітей,  погодилась народити четверту і померла під час пологів.

Реклама

Тернополяни, які бажають якимось чином допомогти цьому закладу, можуть звертатися телефоном  097 307 12 96 до директорки, сестри Аліції чи за номером 096 828 47 13 – о. Юстиніан.

Читайте також: Офіційно: Олена Лесик з “Холостяк-6” розійшлася з Іраклі

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook