Події
В очікуванні “хресної ходи”: під Києвом встановили два блокпости (відео)

На в’їзд до Борисполя зі сходу другий день чатують активісти

Не пустити так звану “хресну ходу” московського патріархату до Києва – з такою метою на околиці Борисполя та на житомирській трасі активісти встановили два блокпости. Прихильники “русского міра” дійдуть до них вже на початку наступного тижня. Чи зможуть їх зупинити і як саме планують це робити – дізнавався журналіст “5 каналу” Олексій Братущак.

На в’їзд до Борисполя зі сходу другий день чатують активісти. Зібралися, щоб заблокувати входження до міста так званої хресної ходи московського патріархату.

Реклама

Читайте також:ХРЕСНА ХОДА УПЦ МП: УЧАСНИКИ ЗАСПІВАЛИ “БОЖЕ, ЦАРЯ ХРАНИ!” В ЦЕНТРІ КИЄВА (ВІДЕО)

“Нехай ходять кругами, через болота, на Москву, але тільки не через Київ. Змусимо, тому що у нас є юридична підстава. Бориспільська рада прийняла рішення – це вже юридичний плюс. І відповідно ще сама активність громадських активістів до цього може призвести, що вони підуть якось в обхід Борисполя”, – говорить активіст Тарас Юркий.

У неділю, 24 липня, активність громадян на цьому блокпосту невелика. Лише іноді зупиняються автівки аби запитати, чим можуть допомогти. А от правоохоронців тут у рази більше за активістів. Поліцейські та національна гвардія стоять осторонь, спостерігають. Єдине, що не дозволили встановити намети.

На житомирській трасі противників ходи побільше. Правоохоронці й тут не дозволили встановити намети. Чоловіки відпочивають просто неба. Натомість мають можливість їсти гаряче.

Капелан розповідає, ще 10 років тому прогнозував, що Росія намагатиметься влаштувати в Україні протистояння на релігійному грунті. Особливу роль у цьому мав би відіграти внутрішній ворог. Аби не дестабілізувати ситуацію в Україні, добровольці намагатимуться не пропустити хресну ходу до Києва. Але не знають, як будуть розвиватися події, коли прихильники “русского міра” наблизяться до цього блокпосту.

Додамо, основні події в рамках хресної ходи заплановані у Києві на середу 27 липня. Правоохоронці заявили про посилені заходи безпеки.

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook