Події
Український співак Макс Барських потрапив у лікарню перед концертом

Український співак Макс Барських скасував свій концерт в Німеччині через погане самопочуття. Перед вильотом у німецьке місто Мелле Максу Барських двічі ставало погано, він навіть знепритомнів.

Співак звернувся за допомогою до медиків: його доставили у лікарню та поставили крапельницю. Через свій стан Барських так і не зміг вилетіти та провести концерт, про що він написав в своєму Instagram.

“Трапляється так, що наші плани руйнуються: я з великим жалем пишу цей пост і кажу, що сьогоднішній концерт у місті Мелле, Німеччина, не відбудеться через стан мого здоров’я. Практично кожен день протягом місяця ми обмінювалися енергіями на концертах, але іноді сили залишають і потрібно зробити коротку паузу, щоб назбирати їх і рухатися далі.

Я і моя команда зробимо все залежне від нас, щоб концерт у місті Мелле відбувся до кінця цього року. Стосовно решти виступів і сольних концертів – вони відбудуться згідно з афішами у ваших містах! Через декілька днів я буду в строю і знову зможу розділити з вами свою любов і музику”, – написав Макс Барських.

Читайте також: Аллі Пугачовій зробили операцію

За словами лікарів, такий стан Барських можна пояснити шаленою перевтомою та частою зміною часових поясів. Однак зараз виконавцю нічого не загрожує.

Джерело.

Реклама

Реклама

Related Post

facebook