fbpx

Україна обіграла Фінляндію у важкому матчі (відео)

Фінляндія та Україна зіграли 11 червня матч 6 туру відбору до ЧС-2018. Огляд матчу читайте на сайті “Футбол 24”.

Україна здобула перемогу з рахунком 2:1. У складі “синьо-жовтих” відзначились Коноплянка та Бєсєдін, а за Фінляндію забив Пох’янпало.

Українці розпочали дуже обережно, а в атаці команді Шевченка явно бракувало швидкості. Вперше ворота фінів потурбував Маліновський на 7-й хвилині, пробивши з-за меж штрафного майданчика у руки Градецкі. Фінляндія також відповіла дальнім ударом від Лама, який зовсім трішки не поцілив у дальній кут.

Збірній України було дуже складно проникнути у штрафний майданчик фінів, тож підопічні Шевченка взялися штурмувати володіння Градецкі навісними передачами. Одна з таких у виконанні Коноплянки завершилась небезпечним ударом Селезньова з другого поверху, але Євген не поцілив у рамку воріт, як і не зумів цього зробити вже після асисту Ярмоленка.

До завершення першого тайму Маліновський, Селезньов та Ракицький ще декілька разів пробивали з дальньої дистанції, та їм явно не вистачало влучності.

Після перерви Україна почала діяти значно швидше і це одразу принесло свої плоди. Спочатку Ярмоленко з вигідної позиції не влучив у дальню дев’ятку, а згодом Андрій таки організував гол завдяки блискучій передачі а-ля Мессі. На 51-й хвилині вінгер Динамо черпачком класно закинув м’яч у штрафний майданчик фінів на вільного Маліновського, який прийняв сферу на груди та пробив другим дотиком. З ударом Руслана Градецкі впорався, але під час добивання Коноплянки у порожні ворота був безсилим.

Через 12 хвилин Коно міг стати антигероєм нашої команди, коли втратив рівновагу та подарував м’яч Пуккі, а той з вбивчої позиції не поцілив у ворота Пятова.

І все ж Україна не зуміла залишити власні ворота на замку. На 72-й хвилині Пох’янпало відновив рівновагу ударом головою. Форвард Байєра добив м’яч у сітку воріт Пятова після того, як Ракицький, намагаючись перервати навісну передачу, поцілив у поперечку. На щастя для України, спрацював джокер Шевченка. Бєсєдін, який в середині другого тайму замінив Селезньова, на 75-й хвилині відгукнувся на класну передачу Ракицького та в падінні головою пробив у дальній кут.

У підсумку Україна таки зуміла вирвати перемогу та піднялася на другу позицію у групі I. На рахунку команди Шевченка 11 очок, що на два менше, ніж у лідерів хорватів та на одне більше, ніж у третіх ісландців. Втім, як хорвати, так і вікінги ще мають матч в запасі.