Без рубрики
У Росії пісочницю наповнили за допомогою фотошопу

З 2015 року в Підмосков’ї діє сайт “Добродел”, через який місцеві жителі можуть подавати скарги на проблеми з благоустроєм вулиць і будинків, а влада – звітувати про виправлення недоліків.

Правда, іноді приходять вельми цікаві відповіді, пише Медуза .

На початку квітня жителька міста Раменське Юлія Васильєва відправила в Добродел фотографії пісочниці, встановленої у дворі багатоповерхівки. Вона звернула увагу на те, що вже два роки пісочниці пустують.

Адміністрація Раменського району спочатку відповіла, що розвезення піску пройде в кінці квітня, а потім – вже в травні – двічі відзвітувала про те, що пісочниця заповнена. Судячи з документів, пісок завозився двічі – 6 та 12 травня.

Читай також: РОСІЙСЬКІ ТУРИСТИ В ТАЇЛАНДІ(ВІДЕО)

пісок_1

Світлина мешканки 

Правда, до обох звітів була прикладена одна і та ж фотографія з “доказами”: адміністрація району просто взяла фото автора скарги і недбало домалювала до нього гору піску.

gscjr_2

Світлина після реального завезення піску

Остання відповідь адміністрації з фотошопом була опублікована 19 травня. 20 травня у дворі багатоповерхівки нарешті з’явилися робітники. Як розповіла Юлія Васильєва, робочі під дощем заповнили пісочниці піском через два тижні після того, як про виконану роботу відзвітувала адміністрація району.

Джерело.