Політика
У МВС заперечили скандал із сином Авакова

Тендер із закупівлі рюкзаків для силовиків було проведено чесно, запевнили у відомстві.

Процедура закупівлі тактичних рюкзаків, навколо якої розгорівся скандал, була чесною і прозорою, заявили в МВС.

При цьому у відомстві запевняють, що раніше оприлюднена інформація про те, що в тендері міг бути замішаний син міністра Арсена Авакова, недостовірна.

Повідомляється, що в процедурі закупівлі спочатку взяли участь вісім учасників, кількість яких за тиждень скоротилася до п’яти, що надали зразки товару.

“За результатами проведених переговорів найнижчі ціни запропонували підприємець з Вознесенська Миколаївської області (тисяча рюкзаків за ціною 2 100 грн за штуку) і ТОВ з м. Дніпропетровськ (2 899 грн за штуку)”, – повідомляють у МВС.

У відомстві зазначили, що вся інформація про даний тендері доступна на порталі держзакупівель.

Водночас журналіст Дмитро Гнап у своєму блозі на Українській правді пише, що фірма-постачальник тактичних рюкзаків для МВС пов’язана з харків’янином Володимиром Литвином, який є другом сина Авакова.

Напередодні журналісти програми Схеми на Радіо Свобода показали таємне відео з “сином Авакова”, на якому той нібито розмовляє з людиною, схожою на екс-заступника міністра Сергія Чеботаря, про держзакупівлю рюкзаків для МВС.

З розмови зрозуміло, що людина, схожа на сина Авакова, хоче поставити велику партію рюкзаків для МВС, але тільки після нового року, і навіть просить передоплату.

Як раніше повідомляли ЗМІ, Міністерство внутрішніх справ закупило рюкзаки для українських військовослужбовців в зоні проведення антитерористичної операції на сході України на 14,5 мільйона гривень через дружину глави відомства Арсена Авакова Інну.

ГПУ почала розслідування справи про “рюкзаки Авакова”

Джерело.

Реклама

Реклама

Related Post

facebook