Політика MOSCOW, RUSSIA. DECEMBER 23, 2015. Ramzan Kadyrov, head of the Chechen Republic, attends a meeting of the Russian State Council. The meeting discussed the national system of education. Alexander Shalgin/Russian State Duma Press Office/TASS

–ÓÒÒˡ. ÃÓÒÍ‚‡. 23 ‰Â͇·ˇ 2015. √·‚‡ ◊˜ÌË –‡ÏÁ‡Ì  ‡‰˚Ó‚ ÔÂ‰ ̇˜‡ÎÓÏ Á‡Ò‰‡Ìˡ √ÓÒÛ‰‡ÒÚ‚ÂÌÌÓ„Ó ÒÓ‚ÂÚ‡ ÔÓ ‚ÓÔÓÒ‡Ï ÒÓ‚Â¯ÂÌÒÚ‚Ó‚‡Ìˡ ÒËÒÚÂÏ˚ Ó·˘Â„Ó Ó·‡ÁÓ‚‡Ìˡ ‚ –ÓÒÒËÈÒÍÓÈ ‘‰Â‡ˆËË. ¿ÎÂÍ҇̉ ÿ‡Î„ËÌ/ÔÂÒÒ-ÒÎÛÊ·‡ √ÓÒ‰ÛÏ˚ –‘/“¿——

У Чечні запобігли замаху на Кадирова – ЗМІ

Замах планувався на початку літа цього року.

Силовики Чечні запобігли замаху на Рамзана Кадирова, який готувався на початку літа, пише “Новая газета”.

Заарештовані за підозрою в змові – молоді люди з тейпа Беной, до якого належить Кадиров.

Силовики республіки повідомляли про “змову”, за підозрою в організації якої було затримано “кілька десятків людей”, які проживали в Ножай-Юртівському, Гудермесському і Курчалоєвському районах Чечні.

Інформацію про змову проти глави республіки видав двоюрідний брат керівника адміністрації глави регіону Іслама Кадирова – Валід. Валід є одночасно родичем Кадирових і Ямадаєвих. У його акаунті Інстаграм були фотографії і з Рамзаном Кадировим, і з Адамом Делімхановим.

19 травня акаунт Валіда в Інстаграмі був деактивований, з того ж місяця в Інстаграмі Іслама Кадирова не було жодної згадки про двоюрідного брата.

Відомо, що у Рамзана Кадирова виникли питання до племінника, пише видання, а через деякий час Іслам Кадиров з’явився з гіпсом на обох руках. Однак на своїй посаді він залишився. Що стосується Валіда, за першою з версій, його номер силовики знайшли на телефоні одного з терористів, які загинули 9 травня на КПП-138 при в’їзді в Грозний. Згідно з другою версією Валід викрав у свого двоюрідного брата номер телефону Рамзана Кадирова і передав його Ямадаєвим.

Читайте також: Розстріл поліціянтів у Дніпрі: американський коп оцінив дії українських колег (відео)

Джерело.

Загрузка...

Related Post