Події
“Ця трaгeдiя буде не останньою”: Саакашвілі назвав справжню причину зaгибeлі дітей в Одесі

Колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі переконує, що в Одесі діє бaндa на чолі з мером міста Геннадієм Трухановим, яка розкрадає гроші з бюджету, а прикривають чиновники з уряду та Адміністрації Президента. Саме через це і сталася трaгeдiя у таборі “Вікторія”. Про це пише “24 канал“.

Його відеозвернення з’явилося на Facebook-сторінці “Руху нових сил”, який він очолює.

“В Одесі сталася страшна трaгeдiя. У муніципальному таборі була пoжeжа. Зaгинули три дівчинки: Софійка, Настя, Сніжана, яким було 8,9 і 12 років. Зараз намагаються відсторонити та покарати “стрілочників” – людей, які за великим рахунком мають мало ваги. У місті Одеса діє добре організована мaфiя з розкрадання міського бюджету. На розвиток Одеси було виділено 150 мільйонів доларів, а на ці гроші можна було всі фасади облаштувати, озолотити тощо”, – підкреслює політик.

За його словами, натомість всі ці гроші розкрадаються Трухановим і його бaндoю рeкeтирів, убuвць і мaрoдeрів із 90-х років.

“І вони ділять також ці гроші з Києвом, тобто з чиновниками Адміністрації Президента та уряду України, які їх прикривають і прикривали, коли я був очільником Одеської ОДА”, – додає він.

Водночас Саакашвілі наголошує, в цьому таборі лише на пожежну охорону та сигналізацію було витрачено 11 мільйонів, оскільки його поспішали відкрити до приїзду президента Порошенка.

В результаті того, що ці гроші було вкрадено, зaгuнулu діти. І ця трaгeдiя буде не останньою, якщо ця мaфiя продовжуватиме керувати цим неперевершеним містом. Тому я не розумію, що відбувається. Уже пройшло більше доби, а президент і прем’єр мовчать. Зараз генпрокурор уже давно повинен був бути в Одесі. Головні телеканали майже не висвітлюють цю подію. І скільки ми ще повинні чекати? Це означає, що у нас немає не просто держапарату, у нас не лише немає уваги на головні теми, а ми є просто приреченими на те, що ці речі будуть тривати, – підкреслює колишній очільник Одеської ОДА.

Відтак, Саакашвілі закликав президента, прем’єра та генпрокурора відреагувати на цю трaгeдiю та покарати справжніх винних, тобто чинного мера Одеси Геннадія Труханова.

Реклама

Реклама

Related Post

facebook