fbpx

Степаненко: Загнали ісландців у їхній штрафний майданчик

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко поділився враженнями від вчорашнього поєдинку відбору до ЧС-2018 проти національної команди Ісландії (1:1).

Нагадаємо, у вчорашньому поєдинку українська збірна першою пропустила від чвертьфіналістів останнього Євро, однак підопічні Андрія Шевченка змогли зрівняти рахунок ще в першому таймі. У другій половині збірна України повністю перевершила свого суперника: регулярно створювала моменти, – і могла вирвати перемогу, якби Євген Коноплянка зміг реалізувати пенальті.

Тарас Степаненко вважає, що в першому таймі нашій національній команді просто не вистачало командної зіграності.

“У першому таймі десь не було зіграності. Так, на тренуваннях нібито все виходило, але є тренування, а є гра. Було багато безладних рухів, незрозумілих поперечних передач, тому в Ісландії й були небезпечні атаки, моменти.

Пропустили безглуздий гол, суперник створював і надалі моменти біля наших воріт.

У другому таймі більше контролювали м’яч, опустили гру донизу. Ми загнали ісландців ближче до їхніх воріт, заробили момент наприкінці гри. Забий ми – перемогли б”, – сказав Степаненко в ефірі телеканалу Футбол-1.

Наступний матч відбору до ЧС-2018 збірна України проведе 6 жовтня проти турецької футбольної дружини.