Події
Скандал у Львові: жінка хотіла привласнити речі квартирантів, заявивши що не знає їх (відео)

Користувач Аліса Стоянова, у спільноті Varta1 – Варта1 поділилася історією, що сталася із нею, та її співмешканцем Andriy Mykhaylyk, звинувативши правоохоронні органи у бездіяльності. Публікуємо далі мовою оригіналу зі збереженням орфографії та стилістики:

Правоохоронні органи не вживають заходів, тому доводиться звертатися до громадськості та журналістів.
Ми з Andriy протягом року знімали квартиру за адресою вул.Зелена, 6 кв.8б. 29 листопада цього року ми збиралися переїжджали на нову хату: зібрали речі, викликали вантажників, покликали друзів, щоб допомогли швидше згрузити коробки. Проте власниця квартири Петрусяк Вікторія Петрівна та її чоловік Петрусяк Ярослав перешкодили нам забрати наші речі, а саме пральну машинку та холодильник. Петрусяки стверджували, що ми є незнайомцями, які увірвалися до їх квартири та виносять їхнє майно.
Окрім того, нас звинуватили в зникненні 2-3 антикварних гобеленів по 800-1000 доларів за кожен. При чому Петрусяк Вікторія на місці подій так і не змогла дати точну відповідь на питання щодо кількості та вартості гобеленів, які буцімто були в квартирі. Та й трохи дивно якось виходить, що хтось здає хату за 3500 гривень і залишає там гобелени на кілька тисяч доларів.
Коли приїхала поліція, власники перестали стверджувати, що не знають нас і визнали, що таки отримували з наш гроші за проживання в квартирі. В акті прийому-передачі майна, що було підписано обома сторонами, які уклали договір оренди, є перелік всього наявного в квартирі майна – того, що було на момент нашого заселення: стільці, столи, шафи – ніяких холодильника та машинки, а тим паче гобеленів. Проте поліціанти з незрозумілих причин не допомогли нам забрати наші речі, а замість того викликали слідчо-оперативну групу для обшуку наших речей, що були складені в коробки та валізи та підготовані до переїзду. Хоча факт існування і тим паче наявності в тій квартирі на момент нашого в’їзду якихось гобеленів навіть не було доведено!
Після того слідча змусила нас підписати розписку про те, що наші машинка та холодильник залишатимуться в тій квартирі і ми зобов’язуємося не використовувати їх до рішення суду. Була 2 година ночі і все, що ми хотіли – забратися звідти з рештою наших речей, поки комп’ютери і ноутбуки теж не визнали спірним майном. Хоча ми так і не зрозуміли, на чому базується те рішення слідчої.
Отже ми вимагаємо справедливості:
1. Повернення нам пральної машинки та холодильника.
2. Повернення завдатку за проживання в квартирі за грудень 2016 року – 3500 гривень (виїхали до початку місяця).
3. Компенсацію витрат пов’язаних з переїздом, здійснити який не вдалося – 560 гривень (служба переїздів).
4. Компенсацію вартості телефона нашого друга Ostap. Він знімав події на відео, а Петрусяки забрали в нього телефон і розтрощили ногами. Проте відео залишилося.
5. Зняття звинувачень у крадіжці якихось гобеленів. Вчора слідчий сказав, що в заяву Петрусяки дописали ще якусь бронзову люстру!
Також нам погрожували рушницею та «дати по голові». Моральну шкоду, заподіяну такими заявами Петрусяків в цій країні ніхто не відшкодує, звісно. Але громадськість має знати.
Будемо вдячні за допомогу юристів, журналістів та правозахисників.
Відео додається.
1. Петрусяк Вікторія заважає вантажникам забрати машинку.
2. Петрусяк Ярослав забирає телефон у Остапа.
3. Петрусяк Вікторія трощить ногами телефон.
4. Петрусяк Вікторія наказує чоловіку датимені до голові.
5. Поліцейський переглядає акт прийому-передачі майна

Читайте також: Давайте зробимо водія нелюда популярним!!! Шокуючий випадок у маршрутці Львова (фото)

Редакція intermarium.com.ua може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Реклама

Реклама

Related Post

facebook