fbpx

“Шахтар” без проблем принизив “Гент”

У 3-му турі Ліги Європи донецький “Шахтар” на “Арені Львів” катком пройшовся по бельгійському “Генту” 5:0.

Голи за команду Паулу Фонсеки забивали Віктор Коваленко, Факундо Феррейра, Бернард, Тайсон і Максим Малишев.

Перший тайм пройшов за атак обох команд. “Гент” мав не менше шансів відзначитись, але на завершальній стадії постійно щось заважало. А ось “Шахтар” реалізував чи не перший свій момент. Коваленко покарав за необачний вихід за межі штрафного і неточний пас голкіпера елегантним ударом метрів з 35. А згодом Факундо Ферейра увірвався у штрафний гостей і реалізував відмінний пас Марлоса. На жаль, для Коваленка матч завершився на 37-й хвилині, коли Віктор через травму покинув поле.

Після перерви ж триходівка Марлос-Дентінью-Бернард отримала завершення у вигляді удару фактично в порожні ворота. Матч можна було завершувати вже на 30-й хвилині, а після того, як рахунок став 3:0, “Гент” остаточно зневірився і не міг нічого протиставити захисту “гірників”. Можна згадати хіба що влучання в поперечину після удару Кулібалі з-за меж карного на 64-й хвилині. Ще один ляпас прийшов відразу ж після виходу Тайсона замість Бернарда. Марлос знову розігнав блискавичну атаку швидким пасом, а Ферерйра прострілив на півзахисника збірної Бразилії. На гол Тайсон витратив лічені секунди перебування на полі.

Міг забивати ще і Марлос, але після обвідного удару лідера “Шахтаря” снаряд облизнув дальню стіку і прискакав у руки голкіперу. Та сама доля наприкінці першого тайму спіткала Дентінью. До принизливої “маніти” довів Максим Малишев. Український опорник сам протягнув м’яч, сам і завершив атаку, обігравшись із Марлосом.

“Шахтар” набрав 9 очок, в “Гента” залишилось 4. “Брага” після нічиєї з “Коньяспором” на 3-му місці (2 очки), турки ж взяли перший пункт.