fbpx

Росія на останніх секундах врятувала нічию в матчі з Англією (відео)

Збірна Росії врятувала нічию в центральному поєдинку ігрового дня на чемпіонаті Європи з футболу проти команди Англії. Зустріч у Марселі на стадіоні “Велодром” завершилася з рахунком 1:1.

Підопічні Роя Ходжсона з перших хвилин захопили ініціативу. Постійно нагнітаючи обстановку біля воріт Акінфєєва, англійці раз по раз проводили небезпечні атаки. Росія всіма силами відійшла у захист, збудувавши компактну оборону. Незважаючи на велику кількість моментів, англійські футболісти били по центру, що не становило особливої ??небезпеки для Акінфєєва.

На початку другого тайму команди немов помінялися ролями. Росія активізувалася в нападі, але до небезпечних ударів справа так і не дійшла. Замість цього на 74-й хвилині Дайер зі штрафного з 20 метрів поклав м’яч точно в праву дев’ятку воріт голкіпера ЦСКА.

Англія продовжувала атакувати, але замість того, щоб збільшити свою перевагу, пропустила на 90 + 2-й хвилині зустрічі. Березуцький виграв верхову боротьбу після подачі з лівого флангу і пробив головою, де Глушаков замкнув удар на дальній штанзі.

Англія – Росія – 1:1 (0:0)

Голи: Дайєр 73″– 1:0, Глушаков 90+2′ – 1:1.

Англія: Харт, Уокер, Смоллінг, Кехілл, Роуз, Дайєр, Аллі, Лаллана, Стерлінг, Руні (Уілшер 77’), Кейн
Запасні: Старридж, Мілнер, Бертранд, Хендерсон, Хітон, Клайн, Форстер, Барклі, Варді, Стоунс, Рэшфорд
Росія: Акінфєєв, Смольников, Березуцький, Ігнашевич, Щенніков, Нойштедтер (Глушаков 80’), Головін (Широков 77’), Шатов, Кокорін, Дзюба, Смолов (Мамаєв 85’)
Запасні: Шишкін, Комбаров, Березуцький, Самедов, Іванов, Торбінський, Юсупов, Гілерме, Лодигін

Попередження: Кехілл 62″— Щенніков 73’