Без рубрики
Побачивши такі позначки біля своїх дверей – телефонуйте до поліції: умовні знаки злодіїв (фото)

Намагаючись обдурити правоохоронців і законнослухняне суспільство, злочинці з кожним роком удосконалюються і придумують все нові і нові хитрощі.

Так, поліція нещодавно оприлюднила систему умовних позначень, які інформатори злочинного світу малювали на дверях будинків мирних громадян.

Читайте також:ЛІКАР РОЗПОВІВ, КОЛИ В УКРАЇНІ ПОЧНЕТЬСЯ ЕПІДЕМІЯ ГРИПУ

Реклама

Залежно від того, чи легко пограбувати будинок, чим там можна поживитися і з якими труднощами доведеться зіткнутися, інформатори малювали один або кілька значків з 36 можливих варіантів!

znaky-zlodiyiv

Дивлячись на цю систему шифровки, просто диву даєшся, наскільки хитрі й винахідливі злочинці! Звичайно ж, незабаром злодії придумають нові кодові позначення, але ця інформація ні для кого не буде зайвою.

znaky-zlodiyiv1

Якщо ти думаєш, що лише іноземні злочинці вдаються до подібних хитрощів, ти глибоко помиляєшся. Наші злодії теж не працюють навмання і йдуть на справу лише після попередньої розвідки.

znaky-zlodiyiv2

Тому, якщо ти живеш в приватному секторі, не забувай періодично оглядати вхідні двері і паркан навколо ділянки на наявність незрозумілих малюнків, букв або навіть звичайних галочок маркером. Такі позначення, швидше за все, говорять про те, що твоє житло потрапило в поле зору зловмисників.

Читайте також:ДОЧЕКАЛИСЬ: З 1 СІЧНЯ В УКРАЇНІ СЕРЕДНЯ ЗАРОБІТНЯ ПЛАТА БУДЕ СТАНОВИТИ 6 000 ГРИВЕНЬ

znaky-zlodiyiv3

Якщо ти живеш в багатоповерховому будинку, уважно придивися до поштових скриньок. Інформатори часто мітять потрібні квартири, малюючи на ящиках позначки маркером або наклеюючи стікери.

Джерело.

Загрузка...

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook