fbpx

Після пропущених двох голів у першому таймі Динамо перемагає Партизан

У другому турі групового етапу Ліги Європи 2017/18 віце-чемпіони України у видовищному матчі перемогли, хоча ще в першому таймі пропустили 2 голи.

Дебют першого тайму пройшов у невисокому темпі. Обидві команди грішили браком. На 16-ій хвилині суперники обмінялися небезпечними ударами Евертона та Циганкова. Невдовзі кияни змарнували свою найкращу нагоду, щоб відкрити рахунок. Циганков і Кравець організували Дерлісу побачення із голкіпером Партизана, але парагваєць пробив примітивно – прямісінько у Стойковіча.

Покарання було блискавичним. Ожеговіч скористався подвійною помилкою Віди і розстріляв Коваля з центру штрафного майданчика. А ще через 8 хвилин Тавамба, здавалося б, поховав шанси гостей бодай на нічию.

У перерві Хацкевич здійснив рішучі корективи: зняв із гри Циганкова та Кравця, випустивши натомість Мораєса і Бєсєдіна. Ставка зіграла на всі 100. Жуніор реалізував пенальті, призначене за гру рукою, а Артем асистував Буяльському, якому залишалося лише підставити ногу під м’яч.

Рігондо Ефектний камбек переламав тональність матчу. Динамо створило ще кілька прекрасних нагод, але після ударів Гармаша, Віди, Піваріча неймовірні сейви здійснював голкіпер-ветеран Партизана. Та навіть він не встояв на 84-ій хвилині, коли після рикошету від хрестовини Мораєс опинився там, де належить, і оформив дубль – 2:3.

Таким чином Динамо зміцнило свої позиції у групі – 6 очок. Партизан з 1 очком залишається на дні таблиці.