Світ
Пам’ятаєте хлопчика, який курив з 2-х років? Подивіться як він виглядає зараз (фото)

Кілька років тому весь світ обговорював індонезійського хлопчика, який був відомий завдяки своїй згубній звичці – палінню. Відомо, що Арді Різал вперше закурив, коли йому було 18 місяців і викурював 40 сигарет в день.

Курити хлопчика навчив його батько, якому здалося дуже кумедним, що його дитина вміє курити з пелюшок. Батьки не надавали особливої ​​уваги шкідливій ​​звичці сина, поки куріння не стало залежністю.

Якщо хлопчик вчасно не отримував сигарети, то він ставав дуже нервовим, постійно плакав і скаржився на головний біль. Батькам було легше дати в руки Арді пачку сигарет, ніж подбати про його здоров’я.
Далі ставало все гірше – у хлопчика стався гормональний збій, через, що розвинулося ожиріння, з’явилися бронхіти та інші дрібні захворювання.

Реклама

У 2010 році місцеве телебачення зняло спеціальний випуск про дворічного курця, який шокував весь світ. І тільки після цього в житті Арді почалися зміни. Влада Індонезії та інші світові благодійні компанії не змогли залишитися осторонь такого жахливого явища і вирішили всіма способами допомогти хлопчикові позбутися цієї залежності.

Що ж стосується самого Арді, то його помістили в реабілітаційний центр. Звичайні програми для дорослих не підходили малюкові в силу його віку, йому не можна було пояснити наслідки або лікувати його медикаментозним способом. Лікарі вирішили відволікти малюка від його залежності, перенісши увагу на що-небудь інше, що теж приносить йому задоволення. І так Арді з однієї залежності перейшов в іншу: він став поглинати неймовірну кількість їжі, і найчастіше це була нездорова їжа, що містить величезні дози цукру. Так, в 6 років Арді заробив собі ожиріння.

Читайте також: 6 років тому ця дівчинка була визнана найкрасивішою на землі, і ось якою вона стала

Батьки Арді не залишилися осторонь від проблем сина. Їм теж була надана допомога – здебільшого просвітницька. І коли мама зрозуміла, що самостійно не може допомогти синові впоратися з новою залежністю, вона пішла з ним до дієтолога, який прописав хлопчикові жорстку дієту.

Щоб повністю позбавитися від нової залежності, хлопчикові знадобилося майже два роки. До 8 років він перестав їсти все, що було в полі його зору, він перестав курити сигарети, і нарешті-то став виглядати, як нормальний здоровий життєрадісний хлопчик.

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook