Дозвілля Brangelina and the kids, Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Vivienne and Knox, landed in Japan at Tokyo's Haneda International Airport. Hundreds of screaming fans waited for hours to catch a glimpse of the Hollywood stars and were delighted to see the whole family arrive. Brad is in Japan to promote his new film, 'Moneyball.'

Pictured: Brad Pitt, Angelina Jolie, Maddox Jolie-Pitt, Pax Jolie-Pitt, Zahara Jolie-Pitt, Shiloh Jolie-Pitt and Vivienne Jolie-Pitt

Ref: SPL320826  071111  
Picture by: Scott Larson /  / Splash News

Splash News and Pictures
Los Angeles:	310-821-2666
New York:	212-619-2666
London:	870-934-2666
photodesk@splashnews.com
 All Over Press

Няня втрутилася в розлучення Анджеліни Джолі і Бреда Пітта

Крисанов, яка доглядала за самою Анджеліною, коли та була маленькою, зізналася, що вона в розпачі.  Крисанов Морел, колишня няня Анджеліни Джолі, звернулася до актриси через пресу з відкритим листом. Вона закликала актрису не позбавляти дітей їх батька, нагадавши Анджеліні про її власному непросте дитинство. Про це повідомило видання Woman’s Day.

Крисанов, яка доглядала за самою Анджеліною, коли та була маленькою, зізналася, що вона в розпачі. Морел вважає, що актриса збирається повторити помилку своєї матері Марселіно, і це призведе до жахливих наслідків для дітей Джолі і Бреда Пітта. Справа в тому, що Марселіно, яка була смертельно ображена на свого колишнього чоловіка і батька Анджеліни – Джона Войта, зробила все, щоб налаштувати дочку і її брата проти їх тата і перешкоджала їх спілкуванню. І ось тепер Джолі, яка була надзвичайно прив’язана до своєї мами, яка пішла з життя в 2007-му, збирається наслідувати її згубному приикладу, як переконана Морел.

“Я дозволила собі заговорити про це тільки тому, що дуже стурбована долею самої Анджеліни і її дітей. Я хочу звернутися до неї:” Будь ласка, не викреслюй Бреда з їх життів! “Не можна використовувати дітей як зброю в сварці з чоловіком і” демонізувати ” його, як це зробила колись її мама. Адже в результаті у них буде самотнє і безрадісне дитинство, як колись у самої Анджеліни. Адже її мама так і не могла пробачити Войта, і їй було боляче дивитися на його дочку, яка багато в чому нагадувала їй батька … “, – заявила Крисанов.

Що ж стосується Пітта, то він, з того моменту, як Джолі подала на розлучення, не мав можливості побачитися з дітьми. Адже Анджеліна звинуватила його в тому, що він під час сварки вдарив старшого прийомного сина – Меддокса. Пітту дозволять зустрітися з дітьми в присутності консультанта-психолога. Однак ця зустріч поки що так і не відбулася.

 А тим часом Бред, як стверджують його друзі, ридає кожен день і повторює: він просто не може повірити в те, що все це відбувається з ним наяву, а не є його кошмарним сном. Єдине джерело розради Пітта – це його батьки, з якими він передзвонює кожен день.

Дивіться також: Дочка Анджеліни Джолі і Бреда Пітта хоче змінити стать

Джерело. 

Related Post