Без рубрики povna_zaynyatist__31142020m

На якому сайті шукати список фірм, які обітцяють для українців роботу закордоном та високу зарплатню? Або як не потрапити на гачок шахраїв

Обіцяють роботу за кордоном та високу зарплатню, а потім просто зникають. Таке шахрайство нині процвітає в Україні. На тлі високого попиту серед українців на роботу за кордоном кількість фірм-посередниць зростає.

Однак найчастіше вони не мають жодних необхідних ліцензій. Тож гарантій, що заплативши гроші, ви таки доїдете до закордонного місця роботи – немає. Няні у Італію, будівельники в Німеччину, маляри – в Польщу. У інтернеті безліч фірм пропонують таку бажану у кризу роботу за кордоном. У оголошенні обіцяють золоті гори. Та найчастіше ці компанії не мають ліцензії міністерства соціальної політики. В угодах  прописують, що надають консультативні послуги. Робота таких  – дешевша, тому приваблює людей, але ризики – величезні.

Аби не попастися на гачок шахраїв, фахівці радять звертатися лише до ліцензованих фірм.

Список  можна знайти на сайті Міністерства соцполітики. В Україні їх трохи менше тисячі.

Крім того, укладати договір як з посередником, так із закордонним працедавцем тут, в Україні, розписувати все до дрібниць, підпис ставити лише під документом українською мовою.

Скільки годин роботи, оплата за кожну годину, відпустка, лікарняні – всі ці пункти повинні бути включені в контракт згідно ліцензії України. Гроші ж платити посереднику слід взагалі лише після виконання роботи. У поліції зізнаються – впіймати шахраїв майже неможливо.

Через неуважність самих людей, які найчастіше не мають жодних доказів шахрайства. Минулого року правоохоронці відкрили 10 кримінальних проваджень, затримати вдалося фігурантів лише однієї справи.

Читайте також: ТОП-10 незвичних вакансій: куди та ким поїдуть працювати українці

Джерело.

Загрузка...

Related Post