Події
Мати тримала нутрощі в руках: інцидент із дівчинкою з Рівненщини шокував Україну (фото)

Випадок із Танею М’ялик із села Воронки, що на Рівненщині, яку переїхав трактор, сколихнув усю Україну. А те, що дівчинка вижила, називають справжнім дивом.

Про це повідомляє “Вісник”.

Дитині, яка потрапила під колеса трактора на власному подвір’ї, досвідчені лікарі не давали ні шансу. За словами мами дівчинки, Таня просто не встигла втекти від транспорту, який рухався прямо на неї.

“Діти гралися в дворі, і там трактор стояв. Син, йому тоді 11 років було, з цікавості щось поторкав, трактор і рушив. Прямо на дітей! Ті втекли, а Таня не встигла – її машина до стіни притисла… Діти почали кричати, я вибігла, кинулася до неї – дихає. Побігла до сусіда, на машину – і повезли в райцентр у лікарню. Ви й уявити не можете: всю дорогу її нутрощі в руках тримала”, – розповіла жінка.

У районній лікарні батькам одразу заявили, що травми несумісні з життям. Але все ж прооперували. Через два тижні Таню перевели у лікарню Києва, де вона пережила довгі сім місяців лікування й операцій. Дівчинці довелося ампутувати ногу.

До порятунку Тані залучилася й влада. Через обмежені можливості українських лікарів дівчинку довелося везти на лікування в Кубу. Це стало можливим завдяки зусиллям батька, який добився того, щоб його дитину взяла під опіку Тетяна Бахтеєва, на той момент голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я.

“Одного дня пролунав дзвінок: “Ми знайшли можливість пролікувати Таню на Кубі. Летите президентським літаком разом з Януковичем”, – згадав батько Тетяни.

З часу аварії минуло 8 років. Нині Таня навчається у 10 класі у селі Володимирці. Мріє працювати вчителем.

Читайте також:ТРАГЕДІЯ З ДІТЬМИ В КИЄВІ: ПОДРУГА ГОРЕ-МАТЕРІ ЗРОБИЛА ЖАХЛИВЕ ПРИПУЩЕННЯ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

Реклама

Related Post

facebook